تصادف شدید وانت پیکان با کامیونت

۲۹ آبان ۱۴۰۰ - ۱۰:۲۴:۳۴
کد خبر: ۷۷۵۳۷۹
علی همه خانی از برخورد و تصادف شدید وانت پیکان با کامیونت متوقف شده در حاشیه راه بزرگراه یاسینی و مصدوم شدن راننده وانت در این حادثه خبر داد.
- به گزارش مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور فاتب علی همه خانی معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ به نقل از رییس منطقه ۲۵ پلیس راهور تهران بزرگ اعلام داشت: مقارن ساعت ۰۶:۴۵ صبح امروز، در مسیر جنوب به شمال بزرگراه یاسینی ورودی پمپ بنزین، یک دستگاه وانت پیکان که در این مسیر در حال تردد بوده با یک دستگاه کامیونت که در این حاشیه این مسیر متوقف یوده است به شدت برخورد می‌نماید.

وی افزود: در این حادثه راننده وانت پیکان به دلیل شدت جراحات از ناحیه دست و صورت به نزدیکترین مرکز درمانی انتقال یافت.
 
بیشتر بخوانید:

معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ ادامه داد: کارشناس تصادفات پلیس راهور تهران بزرگ علت این حادثه را عدم توجه به جلو راننده وانت پیکان ناشی از خستگی و خواب آلودگی (ماده ۱۸۰ آیین نامه) به میزان ۵۰ درصد و راننده کامیونت را به دلیل توقف در حاشیه راه (ماده ۱۵۰ آیین نامه) را نیز به میزان ۵۰ درصد مقصر در این حادثه دانسته است.

همه خانی از رانندگان خودرو‌ها خواست قبل از حرکت حتما به اندازه کافی استراحت نمایند و با خستگی و خواب آلودگی هیچ گاه رانندگی ننمایند و همچنین رانندگان هیچ گاه در حاشیه راه متوقف نشوند و به هر علت اگر مجبور به این کار شدند حتما از علایم ایمنی در فاصله‌ای مناسب و قابل رویت دیگر رانندگان استفاده نمایند تا شاهد اینگونه حوادث نباشیم.
 

برچسب ها: پلیس راهور تصادف

ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *