حادثه در خیابان تیرانداز

۲۹ آبان ۱۴۰۰ - ۰۹:۳۸:۲۵
کد خبر: ۷۷۵۳۶۵
علی همه خانی از برخورد شدید سواری اسپورتیج با سواری ۲۰۶ پارک شده و واژگون شدن این سواری در محدوده خیابان تیر انداز خبر داد.
- به گزارش مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور فاتب علی همه خانی معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ اظهار داشت: مقارن ساعت ۱۶ بعداز ظهر دیروز در محدوده فلکه دوم شمال به جنوب خیابان تیرانداز تصادفی شدید بین یک دستگاه سواری اسپورتیج با سواری ۲۰۶ پارک شده روی می‌دهد.

همه خانی گفت: شدت این حادثه به حدی بود که پس از این برخورد سواری اسپورتیج واژگون می‌گردد و ۲۰۶ نیز به شدت آسیب دیده و آنرا به جوی آب پرت کرده و راننده آن نیز به صورت سطحی دچار آسیب دیدگی می‌گردد که با تیم کارشناسی منطقه ۲۵ پلیس راهور بلافاصله در صحنه حادثه این تصادف بررسی و خودرو توسط جرثقیل به حالت اولیه باز می‌گردد.
 
بیشتر بخوانید:

معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ بیان داشت: خوشبختانه در این حادثه به کسی آسیبی نرسید، ولی رانندگان به این نکته توجه داشته باشند که در خیابان‌ها و معابر فرعی می‌بایست سرعت وسیله نقلیه را کاهش داد و هنگامی که قصد گردش به محدوده‌ای را دارید می‌بایست از سرعت وسیله نقلیه کاسته و به همین سبب تسلط بیشتری بر کنترل وسیله نقلیه داشته باشید تا شاهد اینگونه حوادث نباشیم.
 

برچسب ها: پلیس راهور تصادف

ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *