رؤسای قوه قضائیه وکیل آنلاین مجله حقوقی

بیانی: نساجی مشکل زمین دارد/ استقلال یکی از بهترین تیم‌های ایران است

14:09 - 27 آبان 1400
کد خبر: ۷۷۴۹۰۹
دسته بندی: ورزشی ، فوتبال
مربی تیم نساجی مازندران گفت: استقلال یکی از بهترین تیم‌های ایران است و قهرمان آسیا شده و امسال هم شرایط خیلی خوبی دارد.

- شاهرخ بیانی، مربی تیم نساجی مازندران در نشست خبری پیش از بازی تیمش مقابل استقلال تهران صحبت‌هایی انجام داد که گزیده آن را در زیر می‌خوانید.

* استقلال یکی از بهترین تیم‌های ایران است و قهرمان آسیا شده و امسال هم شرایط خیلی خوبی دارد. این تیم در صدر جدول است و امیدواریم که در مقابل تیم بزرگ استقلال بتوانیم بازی قابل قبولی انجام دهیم و طرفدارانمان را خوشحال کنیم.

*اولین لازمه فوتبال زیبا زمین خوب است. ما از داشتن زمین خوب محروم هستیم، تا امروز مشکل زمین داریم و به خاطر همین مساله به تهران آمده ایم. تهران زمین‌های خوبی ندارد، حتی استقلال هم دچار همین مشکل است. من از استاندار مازندران می‌خواهم پیگیر زمین ورزشگاه وطنی باشد.

* به خاطر زمین تمرین شرایط فوتبالی ما هم خراب شده است. در زمین خراب نمی‌شود فوتبال خوبی بازی کرد. زمین ورزشگاه ساری واقعا به درد فوتبال نمی‌خورد. ما دوست داریم زمین خوبی داشته باشیم تا فوتبال خوبی ارائه کنیم.

* الهامی محروم است، شجاعی و قربانی هم محروم شده اند، ولی ۲ مصدوم داریم که باید ببینیم به بازی می‌رسند یا خیر.

* ما برای ارائه فوتبال خوب به زمین می‌آییم. استقلال تیمی بزرگ و قابل احترام است. این تیم بازیکنان خوبی دارد و حریف ساده‌ای نیست. بازیکنان ما در این هفته روی نقاط ضعف و قوت حریف کار کرده اند، ما هم به دنیال این هستیم که در بالای جدول حضور داشته باشیم. فکر می‌کنم فردا شاهد بازی خوبی باشیم.

* من خاطرات خیلی زیادی با استقلال در آزادی دارم. با این تیم قهرمان آسیا شدم. خوشحالم فردا مقابل تیمی که یک عمر برایش زندگی کردم بازی می‌کنم. دوست دارم فردا شاهد بازی زیبایی را شاهد باشیم.

 ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *