رؤسای قوه قضائیه وکیل آنلاین مجله حقوقی

معاون استاندار تهران: تهران ظرفیت پذیرش مهاجران جدید را ندارد

11:55 - 26 آبان 1400
کد خبر: ۷۷۴۷۴۹
دسته بندی: سیاست ، مجلس و دولت
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار تهران با بیان اینکه تهران ظرفیت پذیرش مهاجران جدید را ندارد، گفت: متاسفانه همچنان ورود مهاجران جدید به تهران ادامه دارد.
- بنا به اعلام پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران، عبدالرضا چراغعلی در جلسه بررسی مشکلات ترافیکی تهران اظهار داشت: با توجه به شرایط و بررسی‌هایی که از کلیه شاخص‌ها در حوزه مهندسی، شهرسازی و ترافیکی در تهران انجام شده است، این شهر دیگر ظرفیت ندارد.

وی افزود: متاسفانه همچنان سیل مهاجرت به تهران را شاهد هستیم و آمار‌ها نشان می‌دهد که این افزایش در دوسال اخیر خیلی بیشتر شده است و باید مکان یابی‌های جدیدی را انجام دهیم.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار تهران عنوان کرد: ورود بی رویه خودرو‌ها به استان باعث ایجاد بار ترافیکی زیادی شده و آلودگی هوا را افزایش داده است؛ به علاوه دستگاه‌ها و ادارات باید نسبت به بازسازی و نوسازی ناوگان حمل و نقل خود برنامه ریزی‌های لازم را انجام دهند.

چراغعلی سپس گفت: برخی از سازمان‌ها و ادارات در گذشته سرویس حمل و نقل عمومی برای کارکنان خود داشتند که به علت فرسوده شدن این خودرو‌ها دیگر از آن‌ها استفاده نمی‌کنند.

وی با اشاره به اینکه شهروندان نیز تلاش کنند تا از وسایل حمل و نقل عمومی استفاده کنند، ادامه داد: سفر‌ها به مرکز استان افزایش پیدا کرده است، این در حالی است که در گذشته از شرق و غرب استان این همه میزان ورودی‌ها وجود نداشت.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار تهران برگشت به ساعت ترافیکی قبل را از ستاد کرونا در تهران خواستار شد و گفت: از شهرداری نیز می‌خواهیم تا تمهیدات لازم را در این زمینه فراهم کند، ضمن اینکه ساماندهی پارک‌های حاشیه‌ای نیز در دستور کار قرار گیرد.
 


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *