آغاز طرح زمستانه پلیس راهور از امروز

10:56 - 25 آبان 1400
کد خبر: ۷۷۴۴۴۸
سردار محمد حسین حمیدی از آغاز طرح زمستانه پلیس راهور تهران بزرگ در پایتخت خبر داد و افزود: با تمام قوا و تجهیزات در سطح معابر، بزرگراه‌ها و تقاطع‌های شهر تهران به تسهیل تردد و رفت و آمد شهروندان تهرانی خواهیم پرداخت.
- به گزارش مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ سردار محمد حسین حمیدی رییس پلیس راهور تهران بزرگ اظهار داشت: طرح انتظامی ترافیکی زمستان ۱۴۰۰ از صبح امروز سه شنبه ۲۵ آبان در سطح شهر تهران آغاز می‌گردد و تمامی کارکنان پلیس راهور تهران بزرگ به همراه تجهیزات خود و امکانات سازمانی در این بحث شرکت خواهند داشت.

وی گفت: با توجه به احتمال آغاز بارندگی‌ها، برودت هوا و در نتیجه لغزندگی معابر که به کندی تردد و حوادث منجر خواهد شد بر اساس ابلاغیه پلیس راهور ناجا (طرح انتظامی ترافیکی زمستان ۱۴۰۰) پلیس راهور تهران بزرگ نیز این طرح را از صبح امروز در سطح معابر شهر تهران به مرحله اجرا خواهد گذاشت.

رییس پلیس راهور تهران بزرگ در خصوص یگان همراه در این طرح ادامه داد: اجرای این طرح به منظور افزایش ایمنی سطح معابر جهت تردد وسایل نقلیه در هنگام بارش‌ها و نزولات آسمانی این طرح را از صبح روز سه شنبه ۲۵-۸-۱۴۰۰، با همکاری و همراهی، شهرداری تهران در نقاط مهم به ویژه محور‌های بزرگراهی با استقرار عوامل پلیس راهور تهران بزرگ اجرا خواهد شد.
 
بیشتر بخوانید:

سردار حمیدی در خصوص تجهیزات لجستیکی به کار گرفته شده در طرح زمستانی ۱۴۰۰ افزود: عوامل خودرویی و موتوری و همچنین ادوات مرتبط با بحث سرما مانند برف روب، باب کت و گریدل و لودر و امثال آن که شهرداری تهران آنها را تجهیز می‌نماید نیز در طرح زمستانه ۱۴۰۰ شرکت و در سطح معابر دوشادوش کارکنان پلیس راهور تهران بزرگ حضور خواهند داشت.

سردار حمیدی در پایان اظهار داشت: هدف از اجرای این طرح استقبال از زمستان و افزایش ایمنی سطح معابر برای آرامش و آسایش شهروندان عزیز تهرانی است لذا خواهشند است با رعایت قوانین و رانندگی ایمن ضمن اطمینان از سلامت خودرو در شهر تردد نمایید.
 


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *