کارگران میزبان نساجی می‌شود

۲۵ آبان ۱۴۰۰ - ۰۰:۴۵:۰۲
کد خبر: ۷۷۴۳۰۴
دسته بندی‌: ورزشی ، فوتبال
مسئولان باشگاه نساجی در تلاشند ورزشگاه محل تمرین خود در تهران را آماده میزبانی از رقابت‌های لیگ برتر کند.

- مشکل زمین ورزشگاه ساری همچنان به قوت خود باقیست و مدیران باشگاه نساجی نتوانستند به دلیل مشکلات زیر ساختی این زمین را ساماندهی و رضایت کادر فنی را جلب کنند. از این رو آن‌ها طی روز‌های اخیر با سفر به کیش و گرگان از زمین‌های چمن این دو شهر بازدید کردند، اما شرایط این زمین‌ها هم مساعد نبود و رضایت کادرفنی برای میزبانان در این چمن‌ها فراهم نشد.

گفته می‌شود تلاش‌هایی برای انتقال بازی‌های خانگی تیم نساجی به تهران در حال شکل‌گیری است. از آنجا که مسئولان استان مازندران نتوانستند شرایط مساعدی را برای میزبانی تیم‌شان در این استان فراهم کنند مدیران این باشگاه خود دست به کار شده و با توجه به اینکه تمرینات را در تهران برگزار می‌کنند قصد دارند فعلاً بازی‌های خانگی خود را نیز به این شهر منتقل کنند.

از آنجا که حضور تماشاگران در بازی‌های خانگی فعلاً در هاله‌ای از ابهام قرار دارد و تیم‌ها شرایط میزبانی ندارند، مقرر شد مسئولان این باشگاه در صورت امکان، بازی‌های خانگی خود را به تهران انتقال دهند.

در صورتی که در نیم‌فصل ورزشگاه وطنی آماده مسابقات شود، نساجی بار دیگر برای برگزاری بازی‌های خانگی به قائمشهر باز می‌گردد. از این رو مسئولان باشگاه نساجی در حال آماده‌سازی ورزشگاه کارگران (ورزشگاه محل تمرین خود) هستند و می‌خواهند هر طور شده مجوز برگزاری بازی‌های خانگی خود در این ورزشگاه بگیرند. اگر آن‌ها موفق به این کار شوند هم از هزینه‌ها کاسته و هم زمین بازی مناسبی در اختیار خواهند داشت.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *