رؤسای قوه قضائیه وکیل آنلاین مجله حقوقی

هیچ بودجه‌ای تأمین نشد/ مدیران نفت مسجدسلیمان دنبال جلب رضایت بازیکنان

15:27 - 24 آبان 1400
کد خبر: ۷۷۴۲۶۶
دسته بندی: ورزشی ، فوتبال
مدیران باشگاه نفت مسجدسلیمان که نتوانستم بودجه لازم برای پیش پرداخت و جلب رضایت بازیکنان را تامین کنند فعلا قصد دارند آن‌ها را برای بازی هفته پنجم از اعتصاب مصرف کرده و در ادامه برای تامین بودجه فکری کنند.

- با وجود این که بازیکنان تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان به دلیل عدم دریافت پیش پرداخت‌هایشان اعتصاب کرده و از حضور در تمرینات امتناع می‌کنند، مسئولان این باشگاه هم راه چاره برای جلب رضایت آن‌ها پیدا نکردند.

طی روز‌های اخیر و بعد از اظهارات افشین حیدری، مدیرکل ورزش و جوانان استان خوزستان در خصوص عدم امکان کمک وزارت نفت از طریق این اداره به تیم‌های نفتی، جلساتی برای رفع این مشکل برگزار شد، اما به نتیجه نرسید.

از این رو قرار شد تا مدیران موقت باشگاه نفت مسجدسلیمان بازیکنان را برای بازی هفته پنجم راضی کرده و پس از آن فکری به حال پیش پرداخت آن‌ها کند.

البته با شرایط موجود بعید به نظر می‌رسد بازیکنان با توجه به اینکه از ابتدای قرارداد تاکنون هیچ مبلغی از باشگاه نفت مسجدسلیمان دریافت نکرده‌اند به اعتصاب پایان داده و به تمرینات برگردند. با این حال مدیران باشگاه نفت مسجدسلیمان در نظر دارند ابتدا بازیکنان را برای این بازی آماده کنند تا در ادامه در صورت امکان با تهیه مبلغی درصدی از قرارداد بازیکنان را بپردازند.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *