عیدی: تا پول نگیریم تمرین نمی‌کنیم/ صبرمان تمام شده

9:52 - 24 آبان 1400
کد خبر: ۷۷۴۰۱۳
دسته بندی: ورزشی ، فوتبال
بازیکن تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان از ادامه اعتصاب بازیکنان این تیم تا زمان دریافت پیش پرداخت خبر داد.

مجید عیدی در گفت‌وگو با میزان، در مورد اعتصاب بازیکنان تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان در اعتراض به مشکلات مالی این باشگاه اظهار داشت: پول ندادند و تمرین نکردیم. گویا پول از وزارت نفت به اداره کل ورزش و جوانان آمده و ما منتظریم به باشگاه بیاید. هفته پنجم لیگ است و هنوز هیچ پولی نداده‌اند. تا زمانی که پول ندهند بازیکنان تمرین نمی‌کنند. دو - سه ماه است با این تیم مشغول به کار هستیم. همه این بازیکنان زندگی شخصی دادند. فعلا تمرین نمی‌کنیم تا ببینیم چه اتفاقی رخ می‌دهد.

وی که از اظهارات اخیر مدیرکل ورزش و جوانان استان خوزستان مبنی بر عدم امکان واریز کمک وزارت نفت به تیم‌های نفتی بی‌خبر بود تصریح کرد: تا وقتی تکلیف پیش پرداخت مشخص نشود تمرین نمی‌کنیم. قرار بود قبل از بازی با فولاد پول بدهند، اما ندادند. ما این هفته با آلومینیوم اراک بازی داریم و ریالی دریافت نکرده‌ایم. نمی‌دانم چه اتفاقی افتاده و پول وزارت نفت در حساب چه کسی است، اما دیگر بیش از این نمی‌توانیم صبر کنیم.

بازیکن تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان با اشاره به بازی هفته پنجم مقابل آلومینیوم خاطرنشان کرد: بازی مهمی با آلومینیوم داریم و نباید کار به شکلی ادامه پیدا کند که از نظر بدنی آسیب ببینیم. امیدوارم تا فردا مشکل حل شود و بازیکنان به تمرینات برگردند. اگر همین شرایط ادامه داشته باشد باز هم تمرین نمی‌کنیم. فعلاً صبر می‌کنیم تا ببینیم مسئولان چه فکری می‌کنند.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *