شناسایی ۱۸۰ کیلو تریاک در عملیات مشترک پلیس تهران و سیستان

۰۸ آبان ۱۴۰۰ - ۱۵:۳۵:۰۸
کد خبر: ۷۷۰۰۴۵
رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر پایتخت از کشف ۱۸۰ کیلو تریاک و حشیش در عملیات مشترک پلیس پایتخت و پلیس استان سیستان و بلوچستان خبر داد.
- عبدالوهاب حسنوند رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر پایتخت بیان داشت: در راستای مبارزه مستمر و جدی پلیس پایتخت با قاچاقچیان مواد مخدر طی اقدامات گسترده و اطلاعاتی، ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران با انجام یک سری اقدامات وسیع اطلاعاتی و پلیسی دریافتند یکی از قاچاقچیان سابقه دار و حرفه‌ای مواد مخدر با مراجعه به استان‌های شرقی کشور قصد تهیه و توزیع مواد مخدر می‌کند.

وی در ادامه افزود: به دنبال این موضوع در تحقیقات بیشتر ماموران مشخص شد متهم به تازگی یک محموله بار مواد مخدر را از مرز‌های شرقی وارد ایران کرده و پس از انتقال به یکی از شهر‌های استان سیستان و بلوچستان آن‌ها را در منزلی دپو و مترصد زمان مناسب برای بارگیری و انتقال به پایتخت می‌باشد.
 
بیشتر بخوانید:

حسنوند اضافه کرد: با تجمیع اطلاعات به دست آمده ماموران ضمن هماهنگی با مقام قضائی و با همکاری ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان سیستان و بلوچستان، موفق شدند خودرو متهم را هنگام تردد در یکی از محور‌های مواصلاتی شناسایی و متوقف کنند و در بازرسی از خودرو ۱۸۰ کیلو تریاک کشف کنند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ در پایان اظهار داشت: مواد مشکوفه به همراه متهم به مقر پلیس منتقل شد.
 

برچسب ها: پلیس مواد مخدر

ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *