بازیکنان استقلال بعد از پیروزی مقابل هوادار چه گفتند

21:49 - 28 مهر 1400
کد خبر: ۷۶۷۷۶۴
دسته بندی: ورزشی ، فوتبال
بازیکنان تیم فوتبال استقلال بعد از پیروزی مقابل هوادار به اظهار نظر پرداختند.

- آرش رضاوند درباره برد استقلال در هفته نخست لیگ برتر فوتبال، عاظهار داشت: تا به هماهنگی برسیم زمان می‌برد اما اولین قدم برد بود که خدا را شکر به این ۳ امتیاز رسیدیم و توانستیم برنده بازی باشیم.

*صحنه پنالتی را ندیدم اما عزم‌مان را جزم کرده بودیم که برنده این دیدار اول باشیم چون تیم ما همیشه اول فصل امتیازات زیادی را از دست می‌دهد. تمام تمرکز ما این بود که برنده این بازی باشیم.

بازی در هافبک دفاعی؟ سال قبل هم در این پست بازی می‌کردم.

*تقویت تیم و کمبودها؟ مربی دقیق این موضوع را می‌داند و من در جایگاهی نیستم که درباره مسائل فنی صحبت کنم اما امیدوارم این بردها ادامه‌دار باشد.

مهدی مهدی‌پور هم درباره برتری استقلال مقابل هوادار در هفته نخست لیگ برتر، اظهارداشت: هوادار تیم خوبی بود اما مهم برای ما 3 امتیاز بود که توانستیم آن را کسب کنیم.

*چیزی که داور گفت اینکه بازیکن ما زودتر از ضربه به محوطه جریمه امد و ضربه تکرار شد. نمی‌دانم چقدر درست بود اما این اتفاقی بود که افتاد و نظر آقای ناظمی این بود که ضربه تکرار شود.

*چیزی که داور گفت این بود که بازیکن ما زودتر از ضربه به محوطه جریمه رفته است.

*حقیقت چیزی که ما در زمین دیدیم پنالتی بود اما بهتر است در این خصوص کارشناسان نظر دهند.

*قطعا روز به روز بهتر می‌شویم. شروع فصل نه فقط برای تیم ما برای همه تیم‌ها سخت خواهد بود. تیم ما خدا را شکر توانست 3 امتیاز را بگیرد که این مهم است.

*هفته گذشته مصدومیت جزئی داشتم که با تلاش کادر پزشکی شرایطم به گونه‌ای شد که توانستم بازی کنم اما شرایط بازی در 90 دقیقه را نداشتم.

*الان هفته اول است و به نظرم خیلی زود است که در این باره صحبت کنیم اما انتظاری که از استقلال هست اینکه همیشه قهرمان شود و برای قهرمانی بجنگد. بازیکنان هم به چیزی جز قهرمانی فکر نمی‌کنند و تمام تلاش ما این است که هواداران را سربلند کنیم.

*به نظرم خط هافبک ما شرایط بدی ندارد هم بازیکنان خوبی جذب شده‌اند و هم بازیکنان مانده‌اند. مشکلی نداریم و همه بازیکنان با نظر کادر جذب شده‌اند.

*وقتی اتفاقات مثبتی می‌افتد اولین کسانی که آن را احساس می‌کنند ما بازیکنان هستیم. همین الان کادر مدیریتی باشگاه تلاش می‌کند مشکلات ما از جمله زمین تمرین را حل کند و ما آن را می‌بینیم. پولی هم به حساب بازیکنان واریز شده اما دقیقا نمی‌دانم چند درصد است. با حضور مدیریت جدید اتفاقات خوبی می‌افتد و همین که می‌بینیم او تلاش می‌کند برایمان ارزشمند است.

امیرحسین حسین‌زاده میز پس از پیروزی استقلال در هفته اول لیگ برتر اظهار داشت: خدا را شکر برای هفته اول بازی بدی نبود، ناهماهنگی‌هایی داشتیم اما در کل بد نبود، خدا را شکر نتیجه را گرفتیم و دل هواداران را شاد کردیم ولی باید برای کسب نتیجه بهتر و قهرمانی بهتر از اینها شویم.

 *پدیده استقلال؟ خودم هم لذت می‌برم وقتی هواداران این را می‌گویند و از نوع بازی من خوش‌شان می‌آید. من انگیزه می‌گیرم و بازی بهتری را انجام می‌دهم. امروز هم خدا را شکر خوب بودم و در همه صحنه‌ها جنگیدم. باید گل می‌زدم. از هواداران بابت این مسئله معذرت‌خواهی می‌کنم در چند صحنه موقعیت گلزنی داشتم نتوانستم استفاده کنم شاید کم‌تجربه بودم. شاید چون اولین بازی بود برایم سخت بود ولی سعی می‌کنم در بازی‌های بعد جبران کنم.

*براساس صحبت‌هایی که با فرهاد مجیدی انجام دادم قرار شده به اردوی تیم امید نروم.

بیشتر بخوانید:

 


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *