دستگیری زوج مواد فروش با ۵۴ کیلو افیون در غرب پایتخت

14:14 - 28 مهر 1400
کد خبر: ۷۶۷۷۰۲
رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر تهران بزرگ از دستگیری یک زوج قاچاقچی خبر داد و افزود: متهمان در یک عملیات پلیسی دستگیر و از آنان ۵۴ کیلو افیون حشیش و تریاک کشف شد.
- عبدالوهاب حسنوند رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر تهران بزرگ اظهار داشت: در پی انجام چندین مرحله اقدامات اطلاعاتی و پلیسی ماموران معاونت عملیات ویژه این پلیس دریافتند یک زوج جوان با تهیه مقادیری مواد مخدر از نوع حشیش و تریاک اقدام به خرده فروشی مواد مذکور در غرب پایتخت می‌کنند.

وی در ادامه افزود: به دنبال این موضوع با رصد دقیق فعالیت مجرمانه متهمان مشخص شد نامبردگان به تازگی یک بار مواد افیونی را از قاچاقچیان شرق کشور خریداری و ضمن انتقال آن به حومه پایتخت مترصد آن هستند تا در فرصتی مناسب مواد را به تهران منتقل کرده و اقدام به توزیع آن کنند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت در ادامه افزود: به دنبال این موضوع ماموران با رصد دقیق فعالیت مجرمانه متهمان، مخفیگاه و محل فعالیت آنان را در حومه شهر تهران در یک خانه مسکونی شناسایی و بدین ترتیب شمارش معکوس برای دستگیری مشارالی‌ها آغاز شد.
 
بیشتر بخوانید:

این مقام انتظامی افزود: با تجمیع اطلاعات به دست آمده موضوع به مقام قضائی منعکس و دستور بازداشت مهمان صادر شد و در ادامه روز گذشته ماموران با رعایت موازین شرعی و قانونی ضمن ورود به مخفیگاه متهمان، آنان را در یک عملیات غافلگیرانه پلیسی دستگیر کردند.

حسنوند همچنین بیان داشت: در جستجوی خانگی ماموران اعزامی موفق شدند ۵۴ کیلو حشیش و تریاک کشف کنند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ در پایان خاطر نشان کرد: متهمان پس از دستگیری به مقر پلیس منتقل و ضمن انجام تحقیقات تکمیلی برای سیر مراحل قانونی به مقام قضائی ارجاع شدند.
 

برچسب ها: پلیس مواد مخدر

ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *