برگزاری مسابقه کتابخوانی «روشنا (آموزه‌های مهدویت)»

9:19 - 28 مهر 1400
کد خبر: ۷۶۷۵۴۲
مسابقه کتابخوانی «روشنا (آموزه‌های مهدویت)» به همت بنیاد فرهنگی صبح ظهور با همکاری سازمان تبلیغات اسلامی و بنیاد هدایت برگزار خواهد شد.

-طبق اعلام روابط عمومی بنیاد فرهنگی صبح ظهور، مسابقه کتابخوانی «روشنا (آموزه‌های مهدویت)» به همت بنیاد فرهنگی صبح ظهور و با همکاری سازمان تبلیغات اسلامی و بنیاد هدایت برگزار خواهد شد.

این مسابقه کتابخوانی همراه با اهدای جوایز نفیس برگزار می‌شود که جوایز این مسابقه عبارتند از: ۱۰ جایزه ۲۰۰ هزار تومانی و ۲۰ تابلو فرش متبرک حرم امام حسین (ع) و حرم امام رضا (ع).

علاقه‌مندان جهت دریافت رایگان فایل PDF این کتاب می‌توانند به سایت بنیاد فرهنگی صبح ظهور به نشانی اینترنتی http://s-zohor.ir/ و کانال «با نوای کاروان» در پیام رسان ایتا به آدرس https://eitaa.com/yaa_hossein مراجعه نمایند.

برگزاری مسابقه کتابخوانی «روشنا (آموزه‌های مهدویت)»شایان ذکر است سؤالات این مسابقه به صورت پرسشنامه آنلاین می‌باشد که از ۳ تا ۲۳ آبان ماه ۱۴۰۰ (به مدت ۲۰ روز) در سایت و فضای مجازی مذکور منتشر خواهد شد.

کتاب «روشنا (آموزه‌های مهدویت)» که اثر محسن جمالی است و از سوی انتشارات راز نهان منتشر شده، به منظور فرهنگ سازی، ضرورت توجه دهی و شناخت حضرت و مسائل مرتبط با مهدویت نگاشته شده است و به تبیین معارف و آموزه‌های مهدویت و حیات طیبه مهدوی می‌پردازد.

این کتاب موضوعات مرتبط با مهدویت را متناسب با فهم عموم مردم، با بیانی سهل و روان و با رویکردی کاربردی، به علاقه‌مندان امام عصر (عج) تقدیم می‌نماید.

 انتهای پیام/ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *