مجیدی: فرزاد به خاطر کسالت به تمرین نیامد/ حداقل محل تمرین فردا را می‌دانیم

14:02 - 27 مهر 1400
کد خبر: ۷۶۷۳۸۱
دسته بندی: ورزشی ، فوتبال
سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: فرزاد مجیدی کسالت داشت و از او خواستیم که در تمرینات حضور نداشته باشد. متین کریم‌زاده هم همین طور است.

  - فرهاد مجیدی در نشست خبری پیش از بازی استقلال مقابل هوادر اظهاراتی داشت که گزیده آن را در زیر می خوانید: 

*در مورد فصل گذشته دوست ندارم صحبت کنم و به آن فکر کنم. با توجه به تغییراتی که داشتیم برای فصل جدید تیم خوب و جوانی داریم.

*در مورد بازیکن خارجی هم باید بگویم هر قراردادی قطعی شود از طریق رسانه باشگاه اعلام خواهد شد.

* بازیکن ما مصدوم هستند، اما بازیکنان دیگر اگر شرایط‌شان مهیا باشد از آن‌ها استفاده می‌کنیم.

*فصل قبل هم این سوال از من پرسیده شد و جواب من این است؛ تنها قولی که می‌توانم به هواداران بدهم این است که ما تمام تلاشمان را برای موفقیت استقلال به کار می‌گیریم.

*هوادار تازه به لیگ برتر آمده و شناخت زیادی از آن نداریم، اما این تیم انگیزه لازم برای بازی با استقلال را دارد. کارمان سخت است، به بازیکنانم هم گفتم باید هوشیار باشیم و بازی را کنترل کنیم.

*از یک مدیر فوتبالی قابل پیش بینی بود، چون حضورش مشکلات ما را کم کند، از آجرلو تشکر می‌کنم که در یک مقطع زمانی کوتاه مشکلات را به حداقل رساند. حداقل می‌دانیم تمرین فردا کجا است. از لحاظ پرداختی هم آن‌ها درصدشان را گرفته‌اند. آجرلو در کوتاه‌ترین زمان مشکلات را به حداقل رساند. مطمئنم او می‌تواند مشکلات استقلال را برطرف کند. امیدوارم با حمایت‌های مدیرعامل از تیم بتوانیم تیمی در خور شأن نام استقلال و هواداران بسازیم.

ادامه همکاری فرزاد مجیدی؟ بله، او کسالتی داشت و از او خواستیم که در تمرینات حضور نداشته باشد. متین کریم‌زاده هم همین طور است. تست او منفی شده، اما چون سرما خورده بود، از او خواستیم در تمرینات نباشد.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *