الهامی: ثبات خوبی نسبت به تیم‌های دیگر لیگ داشته‌ایم/ فجر تیم گردن‌کلفتی است

21:59 - 26 مهر 1400
کد خبر: ۷۶۷۰۸۴
دسته بندی: ورزشی ، فوتبال
سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران گفت: جزو تیم‌هایی هستیم که فکر می‌کنم خیلی ثبات خوبی را نسبت به تیم‌های دیگر لیگ داشته‌ایم.

- ساکت الهامی در نشست خبری پیش از بازی بازی نساجی مازندران مقابل فجرشهید سپاسی، اظهاراتی داشت که گزیده آن را در زیر می‌خوانید:

*خوشحالیم لیگ برتر بعد از مدت‌ها دوباره استارت خواهد خورد و تیم‌ها همه برای جنگیدن برای یک جایگاه مناسب با هم به رقابت خواهند پرداخت.

*به فجر بابت صعودشان به لیگ برتر تبریک می‌گویم. این تیم خوب و دوست داشتنی که هیچ وقت جایگاهش در لیگ دسته اول نبوده و به‌عنوان یک تیم لیگ برتری و یک تیم دوست داشتنی از منطقه فارس شهر خوب شیراز با مردمان دوست داشتنی هستند. شیراز و فجر چند سالی جایشان در لیگ برتر واقعا به ناحق خالی بود و خوشحالم که الان در لیگ برتر هستند.

*بازی فردا بازی سختی برای هر دو تیم خواهد بود، درست است که تیم ها ناشناخته هستند و تغییر کردند، اما با شناختی که از کلانتری دارم، تیم‌هایش همیشه فوتبال خیلی خوب، روی زمین و رو به جلو بازی می‌کنند.

*فردا بازی سخت و پرفشاری را خواهیم داشت. با توجه به اینکه هفته اول است، همه تیم‌ها امیدوارند استارت خوبی بزنند و ما هم از این قاعده مستثنی نیستیم. تیم ما نسبت به فصل گذشته ۸۰ درصدش حفظ شده است. امیدوارم فردا اول یک بازی با کیفیت و بعد بتوانیم نتیجه لازم را بگیریم هر چند فجر هم با بازی‌هایی که پیش فصل انجام داده است قطعا تیم بسیار گردن کلفتی است. ما فیلمی را نتوانستیم از این تیم ببینیم و این کار ما را سخت کرده است.

*تمام هدف ما این است که بچه ها فردا با کیفیتی که از خودشان به اجرا می‌گذراند به خواسته های خودمان برسیم.

* جزو تیم‌هایی هستیم که فکر می‌کنم خیلی ثبات خوبی را نسبت به تیم‌های دیگر لیگ داشته‌ایم. ۸۰ تا ۸۵ درصد نفرات خودمان را حفظ کردیم. کسانی که جذب تیم ما شدند چه آنهایی که جوان هستند و چه آنهایی سابقه ملی دارند و حتی کاپیتانی دارند بازیکنان بزرگی هستند که به جمع ما اضافه شدند و فکر میکنم تیم ما تیمی با کیفیت باشد.

*هر چند شروع فصل است ولی رفته رفته مطمئن هستم تیم ما به روالی که باید برسد خواهد رسید و جزو تیم‌هایی خواهیم بود که هواداران مان آن چیزهایی را که از آنها م‌یخواهند بتوانند به اجرا بگذارند.

*ما دو سه سهمیه در لیست جا داریم ولی تمام تلاش ما این است که با همین نفرات به جلو برویم. من فکر می کنم تیم ما تیم کاملی است و برداشتی که دارم هفته اول تیم‌ها هیچکس برای خودش متصور این نیست که تیم مقابل تیم ضعیفی است اگر این فکر را بکنند همه در اشتباه هستند. بازی اول بازی سخت و پرفشار است در تورنمنت‌هایی که طولانی خواهد بود. اگر شناخت هم نداشته باشیم کار را برای شما سخت خواهیم کرد ولی با شناختی که از بچه‌ها دارم مطمئنم بازی خوبی را برابر فجر خواهیم داشت.

*نمی‌خواهم در مورد زمین ساری صحبت کنم چون اصلا در حیطه وظیفه من نیست. اما در مورد وطنی بخواهم صحبت کنم پر از غم و اندوه چیزی نمی‌ماند. نباید نساجی با این هویت با این شخصیت نباید خانه به دوش باشد. هر چند نساجی برای کل شمال و مازندران است ولی بالاخره خانه ما ورزشگاه وطنی است. تمام ناراحتی و دلواپسی من فقط این است که ما نمی‌توانیم در خانه بازی کنیم.امیدوارم هر چه سریع‌تر بتوانیم در شرایطی قرار بگیریم که بتوانیم در ورزشگاه خودمان بازی کنیم و بتوانیم جوابگوی هواداران خوبمان باشیم دیدار دو تیم نساجی مازندران و فجر سپاسی شیراز ساعت ۱۶ فردا در ورزشگاه شهدای ساری برگزار می‌شود.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *