تریلر رسمی فیلم «بتمن» منتشر شد

12:19 - 26 مهر 1400
کد خبر: ۷۶۶۹۳۵
برادران وارنر دومین تریلر رسمی فیلم «بتمن» ساخته مت ریوز را در رویداد «دی‌سی فن دوم» منتشر کردند. تریلر جدید رویکرد تلخ و تاریک رابرت پتینسون را به این ابرقهرمان به نمایش می‌گذارد.

- برادران وارنر دومین تریلر رسمی فیلم «بتمن» ساخته مت ریوز را در رویداد «دی‌سی فن دوم» منتشر کردند. تریلر جدید رویکرد تلخ و تاریک رابرت پتینسون را به این ابرقهرمان به نمایش می‌گذارد.

این تیزر دیدگاه تیره و تار و تلخی را برای جدیدترین فیلم با موضوع شوالیه تاریکی به تصویر در می آورد فیلمی که قرار است در ۴ مارس پخش شود.

شاید بتمنی که رابرت پتینسون به تصویر در می‌آورد جوان‌ترین بتمنی باشد که روی پرده دیده ایم. اما پشت نقاب او چه می‌گذرد. در این تیزر با سلینا کایل (زوئی کراویتز) آشنا می‌شویم و سکانس تعقیب و گریزی داریم.

ریوز پیش‌تر گفته بود که فیلم «بتمن» یک داستان پلیسی و کارآگاهی است و بسیاری از شخصیت‌های گاتهام در آن حضور دارند که شامل زن گربه‌ای با بازی زوئی کراویتز، پنگوئن با بازی کالین فرل، ریدلر با بازی پل دینو، آلفرد پنی‌وورث با بازی اندی سرکیس و کارماین فالکن با بازی جان تورتورو و کمیسر جیمز گوردون با بازی جفری رایت می‌شود.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *