ترکیدن لوله آب در بزرگراه شهید یاسینی

12:54 - 25 مهر 1400
کد خبر: ۷۶۶۷۱۰
رییس مرکز فرماندهی و کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ از یک مورد ترکیدگی لوله آب شهری در بزرگراه شهید یاسینی خبر داد.
- به گزارش مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور فاتب مجید رنجبر رییس مرکز فرماندهی و کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ، اظهار داشت: در ساعت ۰۴:۳۸ صبح امروز در محدوده شمال به جنوب بزرگراه شهید یاسینی پایین‌تر از رودکی یک مورد ترکیدگی لوله آب شهری روی می‌دهد.

رییس مرکز فرماندهی و کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ ادامه داد: این ترکیدگی که ابعاد نسبتا وسیعی داشت و در لاین میانی این محدوده نیز روی داده بود، باعث پخش شدن آب در سطح این محدوده شده به نحوی که باعث کندی حرکت در این بزرگراه گردید.

وی گفت: عوامل راهور منطقه ۲۵ پلیس راهور فاتب به موقع در محل حاضر گردیدند و نسبت به روان سازی ترافیک اقدام نمودند تا برای خودرویی به واسطه این آب گرفتگی حادثه‌ای روی ندهد.
 
بیشتر بخوانید:

رنجبر از رانندگان خواست تا حین مواجه با اینگونه حوادث به تماشا نایستند و به تذکرات و هشدار‌های پلیس راهور مستقر در محدوده که با علامت دست و سوت راکت رانندگان را به مسیر صحیح هدایت می‌کنند توجه کرده و از محل عبور نمایند تا تیم‌های امدادی بتوانند به موقع در محل حضور یابند.

وی افزود: خوشبختانه با پیگیری‌های صورت گرفته از طریق پلیس راهور فاتب و حضور به موقع عوامل سازمان آب و فاضلاب و عوامل شهری ترکیدگی تعمیر گردید و جریان رفت و آمد خودرو‌ها با تلاش و کوشش کارکنان راهور به حال عادی خود بازگشت.
 

برچسب ها: پلیس راهور

ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *