چهره زشت پرسپولیس در میدان آسیایی

10:27 - 25 مهر 1400
کد خبر: ۷۶۶۶۷۴
دسته بندی: ورزشی ، فوتبال
در کنار شکست پرسپولیس، حواشی تلخی برای بازیکنان سرخ‌پوش در لیگ قهرمانان آسیا ثبت شد.

- تیم‌های فوتبال الهلال عربستان و پرسپولیس ایران شب گذشته در چارچوب مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا مقابل هم قرار گرفتند. در یک بازی حذفی طبیعی است که یک تیم بازنده باشد و تیم دیگر برنده، اما در کنار باخت سرخ‌پوشان به نماینده عربستان، در فاز اخلاق هم شاگردان گُل‌محمدی نمره قبولی نگرفتند. 

برای نمونه درگیری لفظی حامد لک و سیامک نعمتی بر سر یک توپ باعث تعویض مدافع پرسپولیس شد. نعمتی بعد از تعویض، هم رفتار جالب توجهی از خود نشان نداد و با اینکه از چند قدمی مهدی شیری از زمین خارج شد، حتی به بازیکن جانشین خود و سرمربی کم توجهی کرد.

مورد بعدی به تعویض مهدی ترابی برمی‌گردد؛ بازیکن تأثیرگذار پرسپولبس و به تعبیر رسانه‌های عربستانی سلاح پنهان سرخ‌پوشان ایران بعد از اینکه نتوانست مهارت‌هایش را در میدان مسابقه به نمایش بگذارد از زمین خارج شد تا جای خودش را به بازیکن تازه نفس دیگری بدهد، اما وی نیز هنگام تعویض برخورد جالبی با سرمربی تیمش نداشت و با برخورد سردش با گل‌محمدی به نوعی نارضایتی‌اش را از این تعویض به نمایش گذاشت.

 

جنجال زشت در اردوی آسیایی پرسپولیس

به فرض اینکه لیگ فوتبال ایران را حرفه‌ای ندانیم، اما به لطف کرونا دستمزدهای بازیکنان افزایش سرسام آوری داشته است. آیا بازیکنی که مبلغ کلانی دریافت می‌کند نباید مراقب رفتار خود به عنوان نماینده ایران در مسابقات بین‌المللی باشد؟ آیا بازیکن اجازه دخالت در مسائل مرتبط با کادرفنی را دارد؟ متاسفانه شکست پرسپولیس فقط در بُعد فنی خلاصه نمی‌شد.

نه تنها پرسپولیس، هر تیمی که نظم و یکدلی خود را از دست بدهد موفق نخواهد شد.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *