چهارمین نشست ستاد فنی بازی‌های آسیایی داخل سالن و رزمی برگزار شد

9:52 - 25 مهر 1400
کد خبر: ۷۶۶۶۷۱
دسته بندی: ورزشی ، سایر حوزه ها
چهارمین نشست ستاد فنی و عملیاتی بازی‌های آسیایی داخل سالن و رزمی با فدراسیون‌ها برگزار شد.

- طبق اعلام روابط عمومی کمیته ملی المپیک؛ در ادامه برگزاری جلسات ستاد فنی و عملیاتی بازی‌های آسیایی داخل سالن و رزمی با فدراسیون‌ها، چهارمین نشست این ستاد برگزار شد.

این نشست‌ها بطور مجزا و با حضور نصرالله سجادی، مهدی علی‌نژاد معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش، پیمان فخری مدیر مرکز نظارت بر تیم‌های ملی، اصغر رحیمی، رغبتی و فرید فتاحیان مدیر امور بین الملل کمیته در سالن شماره یک جلسات کمیته ملی المپیک و با حضور روءسای فدراسیون‌های شطرنج، بیلیارد، همگانی، اسکیت و به همراه مسئول انجمن بازی‌های الکترونیک برگزار شد.

در نشست فوق از رشته شطرنج شادی پریدر نایب رییس فدراسیون، از بولینگ و بیلیارد هاشم اسکندری رییس فدراسیون، از رشته اسکیت فریبا مددی سرپرست رییسی فدراسیون و برای رشته بازی‌های الکترونیکی افشین ملایی رییس فدراسیون ورزش‌های همگانی و لقمان شاورانی سرپرست انجمن ورزش‌های الکترونیک به همراه سرمربی تیم‌های ملی رشته‌های مذکور حضور داشتند.

پیش از این ستاد فنی بازی‌های آسیایی داخل سالن و رزمی با مسئولان فدراسیون‌های کاراته، تکواندو، کشتی، ووشو (کوراش)، دوومیدانی، تیراندازی، شنا، کوهنوردی، کیک بوکسینگ و موی تای نشست برگزار کرد.

ششمین دوره بازی‌های آسیایی داخل سالن و هنر‌های رزمی در ۳۱ رشته ورزشی و ۳۰۵ رویداد برگزار می‌شود که البته دو رشته ورزشی آن ورزش‌های هوایی و تک‌بال بصورت نمایشی است.

در این بازی‌ها ۳۰۵ مدال طلا، نقره و برنز، توزیع و پیش‌بینی می‌شود ۵ تا ۷ هزار ورزشکار در این بازی‌ها از ۴۵ کشور آسیایی حضور یابند. این بازی‌ها از ۲۱ الی ۲۹ اسفندماه در دو شهر بانکوک و چونبوری برگزار خواهد شد.

 ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *