رانندگان حمل بار نخاله‌های خود را در معابر رها نکنند

10:43 - 25 مهر 1400
کد خبر: ۷۶۶۶۴۵
معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ گفت: رعایت مقررات حمل بار و مهار صحیح بار جز وظایف اصلی رانندگان می‌باشد.
- به گزارش مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ، علی همه خانی اظهار داشت: در ساعت ۰۵:۰۰ صبح امروز در مسیر بزرگراه امام علی (ع) داخل رمپ بعثت غرب، یک دستگاه کامیون حمل بار اقدام به تخلیه نخاله و سنگ در این محل به میزان زیاد می‌نماید. غافل از اینکه تمام اقدامات وی از طریق دوربین‌های مرکز کنترل ترافیک هوشمند پلیس راهور تهران بزرگ در حال دیده شدن و رصد می‌باشد.

وی ادامه داد: این کامیون حمل بار که در این مسیر در حال تردد بوده ناگهان تمامی بار خود را که در قسمت بار این کامیون قرار داشته در لاین میانی این مسیر خالی میکند و به مسیر خود ادامه می‌دهد.

همه خانی گفت: این اقدام راننده و خالی کردن بار در میانه راه به جهت زودتر بازگشتن به ادامه کار باعث کندی حرکت و ایجاد خطر برای دیگر خودرو‌ها شد.
 
بیشتر بخوانید:

وی ادامه داد: نزدیکترین تیم گشتی پلیس راهور تهران بزرگ که از طریق مرکز فرماندهی در جریان این اقدام راننده کامیون قرار گرفته بود بلافاصله این کامیون را متوقف و به محل ریزش نخاله بازگرداند و راننده این کامیون مورد اعمال قانون قرار گرفت و مکلف شد نخاله‌های ریخته شده در آن محدوده را با کمک همراهان خود جمع آوری نماید.

همه خانی گفت: جهت پاکسازی نهایی با هماهنگی‌های صورت گرفته بلافاصله عوامل شهرداری در محل حاضر شده و نسبت به پاکسازی محل اقدام کردند.

وی در پایان از رانندگان حمل بار خواست در صورت حمل بار‌هایی که در معرض باد پخش می‌شوند حتما از مهار آن‌ها مطمئن شده و قبل از حرکت از محکم بودن و عدم جابجایی بار اطمینان حاصل کنند و نخاله‌های خود را تنها در محل‌هایی که از قبل برای آن‌ها در خارج از شهر معین شده خالی نمایند.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *