ترافیک پر حجم صبحگاهی در پایتخت

8:33 - 25 مهر 1400
کد خبر: ۷۶۶۶۲۵
مجید رنجبر با اعلام وضعیت ترافیکی معابر بزرگراهی و اصلی تهران امروز یکشنبه ۲۵ مهر ماه ۱۴۰۰ از رصد معابر شهر تهران از طریق دوربین‌های مرکز کنترل ترافیک هوشمند پلیس راهور تهران بزرگ خبر داد.
- به گزارش مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ، مجید رنجبر رییس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ در خصوص وضعیت ترافیکی معابر بزرگراهی پایتخت در صبحگاه یکشنبه ۲۵ مهر ماه ۱۴۰۰ اظهار داشت: شاهد شروع بار ترافیکی صبجگاهی در مسیر‌های منتهی به شهر تهران و معابر پایتخت بودیم به نحوی که در محدوده شیخ فضل الله در مسیر غرب به شرق از رحمانی، آزادی در مسیرغرب به شرق از ایران‌فیلم و مسیر جنوب به شمال نواب از شهید چراغی دارای بار ترافیکی سنگینی هستند.

وی گفت: بزرگراه شهید همت در مسیر غرب به شرق از باکری، شهید حکیم درمسیر غرب به شرق از باکری، بزرگراه هاشمی رفسنجانی درمسیر غرب به شرق از شهید ستاری دارای ترافیک می‌باشند.

رنجبر ادامه داد: بزرگراه شهید حاج قاسم‌سلیمانی در مسیر شرق به غرب از بزرگراه امام علی (ع)، مسیر جنوب به شمال چمران در مقطع حکیم تا همت، مسیر غرب به شرق جاده مخصوص از گل‌ها و در مسیر غرب به شرق آزادراه از چیتگر بار ترافیکی صبحگاهی را شاهد هستیم.
 
بیشتر بخوانید:

وی افزود: بزرگراه شهید زین الدین در مسیر شرق به غرب از صدف، بزرگراه بابایی در مسیر جنوب به شمال از هنگام، بزرگراه یادگار امام (ره) در مسیر جنوب به شمال از گلاب، بزرگراه امام علی (ع) در مسیر جنوب به شمال از گلشن‌دوست، بزرگراه صدر در مسیر شرق به غرب از نوبنیاد دارای بار ترافیک صبحگاهی هستند.

وی از رانندگان خودرو‌های سنگین به ویژه کامیون‌ها، کامیونت‌ها و وانت بار‌ها خواست به هیچ عنوان اقدام به حمل بار‌های نامتعارف در سطح شهر ننمایند و استاندارد‌های لازم در این خصوص را با توجه به ظرفیت خودروی خود رعایت کرده چرا که همکاران بنده در مسیر‌های ورودی معابر از ابتدای صبح حضور داشته و اجازه تردد اینگونه خودرو‌ها را به شهر نخواهند داد.
 


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *