هروی: برنامه تیم ملی به خاطر کرونا و مصدومیت ورزشکاران تغییر کرد

16:41 - 24 مهر 1400
کد خبر: ۷۶۶۵۸۶
دسته بندی: ورزشی ، رزمی
سرمربی تیم ملی کاراته گفت: انتخابی وزن ۵۵- کیلوگرم قهرمانی آسیا و ۷۵- کیلوگرم جهانی تیم ملی ۲۷ مهر و بقیه اوزان ۸ آبان ماه برگزار می‌شود.

- طبق اعلام سایت فدراسیون کاراته، سید‌شهرام هروی اظهار داشت: الحمدالله شرایط خوبی در اردوی تیم ملی حاکم است. همه ورزشکاران باانگیزه تمرین می‌کنند تا خود را آماده حضور در مسابقات قهرمانی جهان و آسیایی کنند.

وی افزود: تمام هم و غم کادرفنی این است که دو تیم خوب و مجزا را آماده حضور در رقابت‌های قهرمانی جهان و آسیا کند. کاراته ایران از قدرت‌های سنتی این رشته ورزشی است و تلاش می‌کنیم با توجه به امکانات خوبی که در اختیار تیم ملی است بهترین نتایج را در امارات و قزاقستان بدست آوریم.

سرمربی تیم ملی ادامه داد: یکی از مشکلات ما در اردوی اخیر آسیب‌دیدگی و کرونای برخی ورزشکاران است. طبق برنامه قبلی قرار بود انتخابی تیم ملی ۲۶ و ۲۷ مهرماه برگزار شود، اما مشکلات بوجود آمده برنامه‌های کادرفنی را تغییر داد.

هروی تصریح کرد: با شرایط بوجود امده انتخابی وزن ۵۵- (برای مسابقات قهرمانی آسیا)، ۷۵- (برای مسابقات قهرمانی جهان) ۲۷ مهرماه برگزار می‌شود و انتخابی اوزان ۶۰، ۶۷، ٨٤- و ٨٤+ (برای مسابقات قهرمانی جهان) ۸ آبان ماه برگزار خواهد شد تا ترکیب نهایی ملی پوشان برای شرکت در مسابقات قهرمانی جهان مشخص شود.

سرمربی تیم ملی در پایان تصریح کرد: پس از برگزاری انتخابی جهان، نفرات اعزامی به امارات مشخص می‌شوند و سایر ورزشکاران برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا آماده می‌شوند.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *