خودروی سرقتی به دست صاحبش رسید

10:28 - 24 مهر 1400
کد خبر: ۷۶۶۳۵۵
رییس بازرسی پلیس راهور فاتب از دستگیری سارق خودرو در حین سرقت توسط عوامل منطقه ۱۸ پلیس راهور فاتب خبر داد و گفت: سارق خودروی پراید که در حین تردد در شهرک ولیعصر بود پس از آنکه از خودروی مسروقه استعلام به عمل آمد قصد فرار داشت که با هوشیاری ماموران راهور منطقه ۱۸ دستگیر و تحویل عوامل کلانتری شد.
- به گزارش مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور فاتب، یوسف داور جمال رییس بازرسی پلیس راهور تهران بزرگ اظهار داشت: تیم گشتی منطقه ۱۸ پلیس راهور فاتب در حین گشت زنی در محدوده شهرک ولیعصر مشاهده مینمایند که خودروی سواری پراید به صورت مشکوک در حال تردد در این مسیر می‌باشد.

وی ادامه داد: عوامل گشتی منطقه ۱۸ پلیس راهور فاتب از پلاک این خودرو استعلام به عمل آورده و متوجه سرقتی بودن آن می‌شوند و بلافاصله و به سرعت و قبل از آنکه سارق متواری گردد خودرو را متوقف و در یک اقدام سریع وی را درون خودرو دستگیر می‌نمایند.

داور جمال گفت: وی ابتدا از ارایه مشخصات ممانعت به عمل می‌آورد، ولی چون راهی برای فرار وجود نداشت و از دو طرف توسط خودرو‌های گشتی پلیس راهور فاتب محصور شده بود راهی جز نشستن تا آمدن عوامل کلانتری و تحویل به مراجع قضایی برایش باقی نمانده بود.
 
بیشتر بخوانید:

وی ادامه داد: با هماهنگی‌های به عمل آمده و رسیدن عوامل کلانتری شهرک ولیعصر در محل سرقت این سارق به همراه تنظیم صورتجلسه‌ای جهت سیر مراحل قانونی تحویل این عوامل گردید تا این خودرو هرچه سریع‌تر به دست صاحبش برسد.

داور جمال ضمن تشکر از همکاری خوب شهروندان با پلیس در دستگیری این سارق، به شهروندان توصیه کرد هنگام رویت چنین مواردی و به منظور حفظ اموال شهروندان و دستگیری سارقان در اولین فرصت قبل از اقدام به هر کاری با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ تماس گرفته و پلیس را در جریان بگذارند تا همکاران بنده بتوانند در اولین لحظات خود را به محل برسانند و اقدامات پلیسی خود را انجام دهند.
 


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *