روایت بکام از برخورد انضباطی فرگوسن با مدل موی منشوری‌اش!

9:31 - 24 مهر 1400
کد خبر: ۷۶۶۲۶۶
دسته بندی: ورزشی ، اخبار خارجی
بازیکن سابق منچستریونایتد از رفتار فرگوسن نسبت به مدل نامتعارف موهایش در زمان بازیگری خبر داد.

- سرالکس فرگوسن ۲۶ سال سرمربی منچستریونایتد بود. این سرمربی علاقه زیادی به پرورش جوان‌ها و استفاده از آن‌ها در ترکیب اول تیمش داشت. در روش کاری فرگوسن، نظم حرف اول را می‌زد. هرگاه کسی از نظم مورد نظر او پیروی نمی کرد با واکنش‌های تند  روبرو می‌شد. 

دیوید بکام یکی از بازیکنان شاخصی بود که چالش‌های زیادی با سرمربی شیاطین سرخ داشت. بازیکن سابق یونایتد در یکی از تمرینات با پرتاپ کفش فرگوسن همراه شد. این موضوع تا مدت‌ها جنجال زیادی به دنبال داشت. در پایان همان فصل بکام از تیم خارج شد. 

او در کتاب جدیدی با عنوان فرگی از اجبار به تراشیدن موهایش خبر داد:  پیش از دیدار برابر چلسی در سوپرکاپ سال ۲۰۰۰ در ویمبلی تصمیم گرفتم تغییری در مدل مویم بدهم. دور سرم را تراشیدم و مو‌های وسط سرم را باقی گذاشتم، اما می‌دانستم این سلیقه فرگوسن نیست. در آخر به قدری ترسیده بودم که جرات نکردم اجازه دهم موهایم را ببیند. روز پیش از بازی با کلاهی بر سرم به تمرین رفتم و با همان کلاه به هتل برگشتم. بر سر شام و صبحانه فردا نیز کلاه بر سرم بود.

وی ادامه داد: البته که در رختکن لحظه‌ای رسید که بالاخره باید کلاه را برمی‌داشتم و می‌دانستم که او دیوانه خواهد شد. در عرض چند ثانیه بر سرم فریاد کشید: برو و موهایت را بتراش! من فکر کردم او شوخی می‌کند اما گفت: نه، من جدی هستم، همین حالا برو و موهایت را بتراش! بنابراین من رفتم تا از جایی تیغ پیدا کنم و درست پیش از ورود به زمین برای گرم کردن، در تونل ویمبلی موهام را تراشیدمارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *