اولین نشست کارگروه اسناد پایه مجمع مجالس آسیایی در ترکیه برگزار شد

12:06 - 22 مهر 1400
کد خبر: ۷۶۶۰۳۴
دسته بندی: سیاست ، مجلس و دولت
اولین نشست کارگروه اسناد پایه مجمع مجالس آسیایی (APA)، با حضور روسای کمیته‌های دائمی و نمایندگانی از سایر کشور‌های عضو، در ترکیه برگزار شد.
- بنا به اعلام خانه ملت، اولین نشست کارگروه اسناد پایه مجمع مجالس آسیایی (APA)، با حضور روسای کمیته‌های دائمی و نمایندگانی از سایر کشور‌های عضو، در ترکیه برگزار شد.

در این نشست، اسناد پایه این مجمع توسط هیئت‌های پارلمانی شرکت کننده مورد بررسی و تبادل نظر قرار گرفت و نمایندگان به ارائه دیدگاه‌ها و نظرات خود در این خصوص، پرداختند.

هئیت پارلمانی ج. ا. ایران نیز که به ریاست جلیل رحیمی جهان آبادی در این نشست حضور داشت، در بند‌های مختلف اسناد مورد بررسی، ضمن تبادل نظر با سایر هیئت‌های پارلمانی شرکت کننده، با ارائه دیدگاه‌های خود، از مواضع ج. ا. ایران حمایت کرد.

در این اجلاس جلیل رحیمی جهان آبادی، رئیس گروه پارلمانی ج. ا. ایران در مجمع مجالس آسیایی (APA)، غلامرضا نوری قزلجه و معصومه پاشایی بهرام به عنوان اعضای هئیت پارلمانی جمهوری اسلامی ایران حضور و مشارکت فعال داشتند.

گفتنی است، هیئت پارلمانی جمهوری اسلامی ایران در حاشیه این اجلاس با همتایان خود از سایر پارلمان‌های کشور‌های آسیایی، دیدار و گفتگو کرد.
 
 
انتهای پیام/ 

برچسب ها: کشورهای آسیایی

ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *