جان باختن راننده وانت در بزرگراه آزادگان

14:24 - 21 مهر 1400
کد خبر: ۷۶۵۸۵۰
عدم توانایی راننده در کنترل وسیله نقلیه باعث بروز حادثه در بزرگراه آزادگان شد.
- به گزارش مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور فاتب، احسان مومنی رییس اداره تصادفات پلیس راهور فاتب اظهار داشت: در ساعت ۱۵ ظهر دیروز راننده ۸۲ ساله وانت که در مسیر جنوب به شمال بزرگراه آزادگان زیر پل لشگری در حال رانندگی بود به دلیل عدم توانایی راننده در کنترل وسیله نقلیه ناشی از کهولت سن از مسیر و راه خارج شده و به داخل جوی آب این مسیر می‌افتد.

وی بیان داشت: پس از این برخورد و حادثه سر راننده با ستون خودرو برخورد کرده و راننده در دم فوت می‌نماید.

مومنی گفت: بلافاصله پس از دریافت این خبر از طریق سامانه ۱۱۰، تیم کارشناسی منطقه ۲۶ پلیس راهور فاتب در محل حاضر و پس از ایمن سازی محل حادثه، نسبت به بررسی علل و عوامل این حادثه اقدام کردند.
 
بیشتر بخوانید:

وی افزود: عوامل اورژانس نیز بلافاصله در محل حاضر و علت فوت و این حادثه را عدم توانایی راننده در کنترل وسیله نقلیه ناشی از کهولت سن اعلام مینمایند.

مومنی از رانندگان خواست تا با مشاهده هر خودرویی که در مسیر مقابل آن‌ها قرار دارد و ناگهان تغیر مسیر می‌دهد، خونسردی خود را حفظ کرده علاوه بر اینکه از سرعت خود می‌کاهند اجازه دهند خودروی آسیب دیده مسیر خود را طی کند که اگر خدای ناکرده راننده‌ای دچار ناراحتی و یا مریضی و یا مانند این راننده نیسان بر اثر سکته قلبی فوت کرده، به غیر از بروز این حالت، اتفاق و تصادف دیگری برای دیگران روی ندهد.
 

برچسب ها: پلیس راهور تصادف

ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *