امام‌جمعه موقت تهران: وزیر کشور معتادان متجاهر را از سطح پایتخت جمع‌آوری کند

13:51 - 21 مهر 1400
کد خبر: ۷۶۵۸۲۷
دسته بندی: سیاست ، مجلس و دولت
امام‌جمعه موقت تهران بابیان اینکه از شخص وزیر کشور می‌خواهم جمع‌آوری٢٠ هزار معتاد متجاهر از سطح شهر تهران را موردتوجه قرار دهند، گفت: از وزیر کشور می‌خواهیم ناهنجاری‌ها در حوزه اعتیاد و کودکان کار که دغدغه شهردار نیز هست را در دستور کارشان قرار دهند.
- حجت الاسلام والمسلمین محمدحسن ابوترابی فرد ظهر امروز در آیین تکریم و معارفه استاندار تهران گفت: از شخص وزیر کشور می‌خواهم که جمع آوری٢٠ هزار معتاد متجاهر از سطح شهر تهران را مورد توجه قرار دهند.

وی افزود: همچنین از وزیر کشور می‌خواهیم ناهنجاری‌ها در حوزه اعتیاد و کودکان کار که دغدغه شهردار نیز هست را در دستور کارشان قرار دهند.

امام جمعه موقت تهران با اشاره به توصیه امام علی(ع) به مالک اشتر گفت: حضور ما در عرصه‌های مدیریتی وابسته به این است که در راه رضای خدا قدم برداریم و اگر از این حوزه اندکی فاصله بگیریم به دنیا و آخرت خود و دیگران آسیب خواهیم زد.

وی با بیان اینکه هر اقدام بدون پشتوانه علمی و معرفتی ممنوع است، گفت: در این دوران چهل ساله هر وقت در این مسیر قدم برداشتیم بر اقتدار ما افزوده شده است.

ابوترابی فرد تاکید کرد: امیدوارم خدا به ما توفیق دهد از تجارب صاحبان فکر بهره وافر ببریم و با عزم و اراده استوار برای تحقق اهداف‌مان قدم برداریم.

وی عنوان کرد: بحمدالله در این مدت شاهد هماهنگی مطلوب در استان تهران بین استاندار و فرمانداران بوده‌ایم و این امر باعث شد تا استان تهران در انتخابات رتبه خود را ارتقا دهد.

امام جمعه موقت تهران گفت: امیدوارم استاندار جدید تهران نیز نسبت به ارتقای سطح کارایی نظام موفق باشد و سطح کارایی نظام نیز با ارتقای دانش؛ علم؛ عقلانیت؛ ایمان؛ عزم و اراده اتفاق می‌افتد.

ابوترابی فرد با بیان اینکه تهران باید در حوزه کاهش برخی از آسیب‌های اجتماعی پیشگام باشد عنوان کرد: این آسیب‌ها شامب ناهنجاری در حوزه اعتیاد و کودکان کار است. البته پلیس اراده جمع آوری معتادان متجاهر را دارد، اما موفقیت عملی نشده است. البته کار‌های خوبی انجام شده، اما بایدپشتیبانی شود.
 

برچسب ها: تهران نظام معتاد

ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *