انتخابی رده‌های سنی کاراته| نفرات برتر امید مشخص شدند

10:47 - 21 مهر 1400
کد خبر: ۷۶۵۷۰۴
دسته بندی: ورزشی ، رزمی
چهارمین روز از مسابقات انتخابی تیم ملی رده‌های سنی پایه پسران در استان زنجان، با مشخص شدن نفرات برتر اوزان کومیته امید به پایان رسید.

- طبق اعلام سایت فدراسیون کاراته، مسابقات انتخابی تیم رده سنی نوجوانان، جوانان و امید پسران در روز پایانی با برگزاری رقابت‌های اوزان کومیته رده سنی امید پیگیری شد و نفرات برتر آن‌ها به اردوی تیم ملی راه یافتند.

در وزن منفی ۵۵ کیلوگرم، هیوا عزیز نجات از استان کردستان اول، امیرحسین نهری از استان کرمان دوم، محمدرضا سواری از استان اصفهان و محمد حسین قاسمی از استان چهارمحال و بختیاری شدند. پس از مشخص شدن این نفرات، مرحله دوم انتخابی نیز برگزار شد و محمدرضا اسمعیل‌خانی از استان همدان پس از شکست رقبای خود در مرحله دوم انتخابی، به جمع دو نفر برتر این وزن پیوست و به اولین مرحله اردوی تیم ملی دعوت شد.

در وزن منفی ۶۰ کیلوگرم، رضا بشارتی‌کیا از استان کرمانشاه اول، ابوالفضل صفری نژاد از استان گیلان دوم، مهرتاش زهیر پور از استان البرز و حامد اکبری از استان مازندران سوم شدند. پس از مشخص شدن این نفرات، مرحله دوم انتخابی نیز برگزار شد و مرتضی کریمی از استان البز پس از شکست رقبای خود در مرحله دوم انتخابی، به جمع دو نفر برتر این وزن پیوست و به اولین مرحله اردوی تیم ملی دعوت شد.

در وزن منفی ۶۷ کیلوگرم نیز ابوالفضل میرزایی از استان مازندران اول، نوید رنجبر ورندی از استان مازندران دوم، عرشیا فیض از استان کرمانشاه و محمدرضا زنگی آبادی از استام کرمان سوم شدند. پس از مشخص شدن این نفرات، مرحله دوم انتخابی نیز برگزار شد و هادی کیانی از استان آذربایجان غربی پس از شکست رقبای خود در مرحله دوم انتخابی، به جمع دو نفر برتر این وزن پیوست و به اولین مرحله اردوی تیم ملی دعوت شد.

در وزن منفی ۷۵ کیلوگرم، محمد مهدی مهاجری از استان کرمان اول، حسین اسماعیلی از استان قزوین دوم، آروین آدوس از استان گیلان و علیرضا رضایتی از استان فارس شدند. پس از مشخص شدن این نفرات، مرحله دوم انتخابی نیز برگزار شد و علیرضا رضایتی پس از شکست رقبای خود در مرحله دوم انتخابی، به جمع دو نفر برتر این وزن پیوست و به اولین مرحله اردوی تیم ملی دعوت شد.

در وزن منفی ۸۴ کیلوگرم، امیر اسلامی از استان خراسان رضوی اول، علی کرمی از استان تهران دوم، علی توکلی از استان تهران و کامران بصیری از استان مرکزی سوم شدند. پس از مشخص شدن این نفرات، مرحله دوم انتخابی نیز برگزار شد و علی توکلی پس از شکست رقبای خود در مرحله دوم انتخابی، به جمع دو نفر برتر این وزن پیوست و به اولین مرحله اردوی تیم ملی دعوت شد.

در وزن مثبت ۸۴ کیلوگرم، محمود نعمتی از استان قم اول، محسن صفر نژاد از استان گیلان دوم، مهدی گنج زاده از استان تهران و امیدرضا عباس زاده از استان ایلام شدند. پس از مشخص شدن این نفرات، مرحله دوم انتخابی نیز برگزار شد و مهدی گنج زاده پس از شکست رقبای خود در مرحله دوم انتخابی، به جمع دو نفر برتر این وزن پیوست و به اولین مرحله اردوی تیم ملی دعوت شد.

در ادامه رقابت‌های انتخابی تیم ملی رده‌های سنی پایه، مسابقات دختران در روز‌های ۲۱ تا ۲۳ مهر ماه در زنجان برگزار می‌شود.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *