فوت راکب موتورسیکلت سنگین در نواب

۳۰ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۰:۵۱:۵۵
کد خبر: ۷۵۹۷۲۴
علی همه خانی از برخورد شدید بین موتورسیکلت و پژو در محدوده بزرگراه نواب و فوت راکب موتورسیکلت سنگین در این حادثه خبر داد.
- به گزارش مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور فاتب، علی همه خانی معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ ابراز داشت: در ساعت ۰۲:۲۴ بامداد امروز وقوع یک فقره تصادف فوتی در محدوده بزرگراه نواب بعد از پل یارجانی ورودی به تندگویان به پلیس ۱۱۰ اعلام که گزارش اولیه حکایت از این داشت که یک دستگاه موتورسیکلت سنگین یاما‌ها ۱۴۰۰ سی سی که در این محدوده مشغول تردد بوده به شدت با پژو ۲۰۶ برخورد کرده که متاسفانه راکب موتورسیکلت ۲۴ ساله در اثر شدت جراحات وارده در محل حادثه و در دم فوت می‌نماید.

وی بیان داشت: تیم کارشناسی منطقه ۱۷ پلیس راهور پایتخت، بلافاصله در محل حاضر شدند و ضمن کنترل بار ترافیکی محل و ایمن سازی محدوده تصادف برای جلوگیری از تکرار حوادث ناگوار، به بررسی علل و عوامل این تصادف پرداختند.

معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ بیان داشت: با بررسی‌های صورت گرفته توسط تیم کارشناسی منطقه ۱۷ پلیس راهور فاتب مشخص گردید، عدم توانایی در کنترل وسیله نقلیه از جانب راکب موتورسیکلت علت این حادثه می‌باشد.
 
بیشتر بخوانید:

همه خانی بیان داشت: در خصوص این تصادف کروکی فوتی تنظیم و برای سیر مراحل قانونی تحویل کلانتری ۱۱۷ جوادیه شد.

وی علت برخورد قانونی پلیس با تردد موتورسیکلت‌های سنگین را به همین خاطر دانست و گفت: تردد و حرکت موتورسیکلت‌های سنگین در سطح معابر ممنوع می‌باشد و اگر این فرد مذکر ۲۴ ساله به توصیه‌های پلیس گوش فرا داده بود این حادثه رقم نمی‌خورد و ما شاهد بروز این تصادف تلخ امروز نبودیم.

همه خانی افزود: از آغاز امسال تاکنون ۳۸ دستگاه موتورسیکلت سنگین در سطح معابر شهر تهران توقیف گردیده است که این توقیفات همچنان ادامه داشته و تیم‌های پلیس راهور تهران بزرگ بمحض رویت تردد این هنجار شکنان نسبت به توقیف قانونی آن‌ها اقدام خواهندکرد.
 

برچسب ها: پلیس راهور تصادف

ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
captcha