ضرورت ارتباط مستمر فعالان رسانه‌ای با سخنگو و اعضای شورای نگهبان

10:13 - 24 شهريور 1400
کد خبر: ۷۵۸۱۰۸
دسته بندی: سیاست ، مجلس و دولت
ضرورت ارتباط مستمر فعالان رسانه‌ای با سخنگو و اعضای شورای نگهبان، لزوم تبیین صلاحیت‌های نظارتی شورای نگهبان با روش‌های متنوع و به زبان ساده در نشست صمیمی سخنگوی شورای نگهبان با جمعی از فعالان شبکه‌های اجتماعی مطرح شد.
- بنا به اعلام پایگاه اطلاع رسانی شورای نگهبان، نشست هادی طحان‌نظیف سخنگوی شورای نگهبان با جمعی از فعالان فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی در محل شورای نگهبان برگزار شد.

در این نشست صمیمی که بیش از ۲ ساعت به طول انجامید، فعالان شبکه‌های اجتماعی به بیان دیدگاه‌ها، دغدغه‌ها و نظرات خود نسبت به اقدامات شورای نگهبان در خصوص نظارت بر مصوبات و انتخابات پرداختند و طحان‌نظیف به سوالات آنان پاسخ داد.

در این نشست فعالان فضای مجازی پیشنهادات و محور‌های زیر را مورد تاکید قرار دادند: ضرورت ارتباط مستمر فعالان رسانه‌ای با سخنگو و اعضای شورای نگهبان، لزوم تبیین صلاحیت‌های نظارتی شورای نگهبان با روش‌های متنوع و به زبان ساده، توجه به پاسخگویی و شفافیت بیشتر در خصوص اقدامات نظارتی شورای نگهبان، اهمیت همکاری با مجلس در خصوص اصلاح قانون انتخابات و لزوم تبیین چگونگی روند بررسی مصوبات در شورای نگهبان.
 


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *