برخورد نیسان با گاردریل ها‌ی بزرگراه امام علی (ع)

۲۴ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۲:۵۲:۰۱
کد خبر: ۷۵۸۰۹۵
سرکلانتر پلیس بزرگراه‌های پلیس راهور پایتخت از برخورد وانت نیسان با گاردریل‌های بزرگراه امام علی (ع) و ایراد خسارت شدید به این وسیله و گاردریل‌ها خبر داد.
- به گزارش مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور فاتب، حمید حمیدی اظهار داشت: در ساعت ۰۶:۴۳ صبح امروز در پی رصد دوربین‌های کنترل ترافیک از محدوده‌های معابر پایتخت مبنی بر یک فقره برخورد شدید وانت نیسان با گاردریل‌های بزرگراه امام علی (ع) نرسیده به جانبازان انتهای پهلوگاه مترو فدک، بلافاصله تیم کارشناسی پلیس راهور فاتب به همراه نیرو‌های امدادی در محل حادثه حاضر شدند.

وی افزود: با حضور عوامل منطقه ۲۵ پلیس راهور تهران بزرگ در محل حادثه و در بررسی‌های اولیه مشخص شد که یک دستگاه وانت نیسان به علت عدم توانایی راننده در کنترل وسیله نقلیه ناشی از سرعت زیاد به شدت با گاردریل‌های کناری بزرگراه امام علی (ع) برخورد کرده و پس از برخورد با جدول کناری بزرگراه در جوی آب این مسیر نیمه واژگون می‌گردد.

سرکلانتر پلیس بزرگراه‌های پلیس راهور پایتخت تصریح کرد: با حضور نیرو‌های امدادی و اورژانس در محل حادثه این راننده توسط نیرو‌های اورژانس به صورت سرپایی مداوا گردید.
 
بیشتر بخوانید:

وی گفت: کارشناس منطقه ۲۵ پلیس راهور علت حادثه را ناتوانی راننده در کنترل وسیله نقلیه ناشی از تخطی از سرعت مقرره اعلام کرده است.

حمیدی در پایان از رانندگان خواست: در حین رانندگی در معابر باسرعت مقرره حرکت کنند و تمام توجه خود را به رانندگی معطوف و از حرکاتی که باعث شود توجه راننده از رانندگی پرت شود، خودداری نمایند.
 

برچسب ها: پلیس راهور تصادف

ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
captcha