برخورد شدید موتورسیکلت با خودروی پراید

۲۴ شهريور ۱۴۰۰ - ۰۹:۲۳:۲۸
کد خبر: ۷۵۸۰۶۷
اسماعیل احسان پور از برخورد شدید یکدستگاه موتورسیکلت با سواری پراید در مسیر شمال به جنوب امام علی (ع) و آسیب شدید به این راکب این موتورسیکلت خبر داد.
- به گزارش مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور فاتب سرهنگ اسماعیل احسان پور، رییس منطقه ۲۵ پلیس راهور تهران بزرگ بیان داشت: با اعلام از طریق مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ در ساعت ۱۸:۴۶ روز گذشته یک دستگاه موتور سیکلت که در مسیر شمال به جنوب امام علی (ع) پایین‌تر از بابایی در حال حرکت بوده بشدت با سواری پراید برخورد می‌نماید و در اثر این برخورد راکب موتورسیکلت به زمین خورده و به شدت مجروح می‌گردد.

احسان پور ادامه داد: در این حادثه آسیب شدیدی که به سر وصورت و دست و پای راکب موتورسیکلت وارد آمده بودو امکان جابجایی وی و انتقال به حاشیه راه تا رسیدن تیم‌های اورژانس به هیچ وجه میسر نبود و به همین خاطر ترافیک سنگینی در این محدوده بوجود آمد و خودرو‌های عبوری پشت این حادثه در ترافیک باقی مانده و با هدایت عوامل پلیس راهور از یک لاین عبوری حرکت کردند.

رییس منطقه ۲۵ پلیس راهور تهران بزرگ گفت: بلافاصله پس از به وقوع پیوستن این تصادف تیم کارشناسی منطقه ۲۵ پلیس راهور فاتب در محل حادثه حاضر گردید و ضمن ایمن سازی محل تصادف به روان سازی ترافیک مشغول و به بررسی علل و عوامل این حادثه پرداختند.
 
بیشتر بخوانید:

احسان پور بیان داشت: تیم اورژانس نیز بلافاصله در محل حادثه حضور یافت و راکب موتورسیکلت را که بشدت مصدوم و خون زیادی از وی رفته بود را به کنار راه منتقل و پس از امداد رسانی، وی را به نزدیکترین مرکز درمانی منتقل کردند. 

وی از راکبین موتورسیکلت خواست: قبل از روشن کردن موتورسیکلت خود حتما کلاه ایمنی را بر سر گذاشته و در حین تردد در معابر تمام حواس خود را به رانندگی اختصاص دهند و از سرعت و سبقت در معابر جدا خودداری نمایند.
 

برچسب ها: پلیس راهور تصادف

ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
captcha