تبریک سردار کارگر به مناسبت بازگشت مقتدرانه و غرورآفرین ناوگروه ۷۵ نداجا

15:36 - 22 شهريور 1400
کد خبر: ۷۵۷۶۳۴
دسته بندی: سیاست ، دفاعی و مقاومت
رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس بازگشت مقتدرانه و غرورآفرین ناوگروه ۷۵ نیروی دریایی ارتش را حماسه‌ای دانست که باعث تحسین دوست و دشمن شد.
- سرتیپ بسیجی بهمن کارگر در پیامی بازگشت مقتدرانه و غرورآفرین ناوگروه ۷۵ نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران را تبریک گفت.
 
نیروی دریایی در خط مقدم دفاع از کشور است.
حضرت امام خامنه‌ای (مدظله العالی)

برادر ارجمند امیر سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی
فرمانده محترم کل ارتش جمهوری اسلامی ایران
با درود وصلوات بر حضرت محمد و آل محمد و اهدا سلام.

با احترام بازگشت مقتدرانه و غرور آفرین ناوگروه ۷۵ نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران از مأموریت سترگ دریانوردی درپهنه‌ی اقیانوس اطلس را خدمت جناب‌عالی و آحاد ارتشیان و به ویژه دریادلان نیروی دریایی ارتش و پرسنل ناو گروه تبریک عرض می‌نمایم.
 
بار دیگر به همت کارکنان خستگی‌ناپذیر و دریادل و غیور آن نیرو حماسه‌ای پیشاپیش چشم دشمنان ایران اسلامی در عرصه دریا‌های دوردست خلق شد که باعث تحسین دوست و دشمن و موجب مسرت، ولی فقیه و فرمانده معظم کل قوا و مردم قدرشناس ایران اسلامی شد.
 
از خداوند سبحان توفیق و سربلندی همه خدمتگزاران صدیق و متعهد نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و جان برکفان در نیروی راهبردی ارتش را در ظل عنایات حضرت، ولی عصر امام زمان (عج) و در پرتو رهبری حکیمانه و مدبرانه فرماندهی معظم کل قوا حضرت امام خامنه‌ای (مدظله العالی) مسئلت می‌نمایم.

 


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *