فرمانده نیروی هوافضا: ویروس کرونا و ویروس داعش برآمده از اندیشکده‌های آمریکایی بود

۱۲ تير ۱۴۰۰ - ۱۰:۴۷:۲۸
کد خبر: ۷۳۸۰۹۶
دسته بندی‌: سیاست ، دفاعی و مقاومت
فرمانده نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب گفت: هر ویروسی یک منشأ پیدایش دارد مثل ویروس کرونا و ویروس داعش نیز همان‌طور که دشمنان اعتراف کردند، برآمده از اندیشکده‌های آمریکایی بود.
- بنا به اعلام دفاع‌پرس، سردار «امیرعلی حاجی‌زاده» شامگاه جمعه در نخستین یادواره شهدای تخریب مدافع حرم و سومین یادواره شهید «ابراهیم رشید» در مجتمع امام خمینی (ره) گلزار شهدای قم، گفت: هر ویروسی یک منشاء پیدایش دارد مثل ویروس کرونا و ویروس داعش نیز همانطور که دشمنان اعتراف کردند، برآمده از اندیشکده‌های آمریکایی بود.

دشمنان در تلاش برای درگیر کردن دنیای اسلام با جنگ‌های مذهبی توسط نیرو‌های تکفیری
وی افزود: دشمنان در تلاش برای درگیر کردن دنیای اسلام با جنگ‌های مذهبی توسط نیرو‌های تکفیری و تروریستی بودند که در این امر، ناکام ماندند.

فرمانده نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اضافه کرد: گروه تکفیری داعش با تدبیر، درایت و تصمیم به هنگام رهبر معظم انقلاب اسلامی و دفاع و حرکت ایثارگرانه و از خودگذشتگی مدافعان حرم کنترل و مضمحل شد.

وی با تأکید بر حرکت خطیر و بی نظیر رزمندگان مدافعان حرم، افزود: هدایت و فرماندهی سردار رشید اسلام، سپهبد حاج قاسم سلیمانی و ایثار و فداکاری شهدای مدافع حرم، عامل اصلی امنیت و آرامش امروز ما و نابودی داعش است.

آمریکا هیچ زمانی دوست ما نبوده است
حاجی زاده با اشاره به اینکه بر خلاف تصور عده ای، آمریکا هیچ زمانی دوست ما نبوده است، اضافه کرد: روابط ما با آمریکا عادی نخواهد شد و نظام اسلامی ایران به دنبال جنگ با هیچ کشوری نیست، ولی باید دانست که مشکلات و مسائل مهم ما در دوستی و ارتباط با آمریکا نیز حل نمی‌شود.

آنقدر توانمند هستیم که دشمن را را به عجز و التماس وادار کنیم
وی با اشاره به قدرت و ظرفیت‌های داخلی، تأکید کرد: ما آنقدر توانمند هستیم که بتوانیم دشمنانی را که ما را تحریم کرده اند، از طرق مختلف به صورت متقابل تحریم و آن‌ها را به عجز و التماس وادار کنیم.

فرمانده نیروی هوافضای سپاه پاسداران با قدردانی از حضور حماسی و پرشور مردم ایران در انتخابات ریاست جمهوری، اظهار داشت: امیدواریم با تشکیل دولت جدید بتوانیم برای نخستین مرتبه، دولت اسلامی شکل دهیم و با روی کار آمدن نیرو‌های ولایی و خدمتگزار، گره از مشکلات گوناگون مردم باز کنیم.
 
 

 ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *