جزییات برگزاری مراسم شب های قدر در محل قبور شهدا

۱۴ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۴:۴۳:۰۵
کد خبر: ۷۲۲۰۴۴
مدیر عامل سازمان بهشت زهرا (س) به برگزاری مراسم‌های شب‌های قدر ماه مبارک رمضان در محل مطهر قبور شهدا اشاره کرد و گفت: این مراسم با رعایت پروتکل‌های بهداشتی مصوب ستاد ملی کرونا برگزار شده است.

- همزمان با فرارسیدن  ایام شهادت امیرالمومنین علی علیه السلام و شب‌های قدر، مراسم‌های عزاداری همچون سنوات گذشته در بهشت زهرا (س) و در محل قبور مطهر شهدا برگزار شد.

بهشت زهرا

سعید خال مدیر عامل سازمان بهشت زهرا (س) درباره برگزاری مراسم‌های عزاداری در شب‌های احیا در بهشت زهرا (س) اظهار کرد: با توجه به دوران شیوع اپیدمی ویروس کرونا و  با عنایت به سلامتی شهروندان در این ایام و همچنین برگزاری مراسم‌های عزاداری تمهیداتی از سوی سازمان برای برگزاری این مراسم‌ها در نظر گرفته شد تا با رعایت پروتکل‌های بهداشتی مراسم‌ها شب‌های احیا در بهشت زهرا (س) برگزار شود.

بهشت زهرا

وی گفت: بر همین اساس تلاش کردیم طبق مصوبات ستاد ملی کرونا و رعایت تمام محدویت‌ها مراسم احیا در نقاط مختلف و فضای باز قطعات شهدا  انجام شود و بیشترین رعایت پروتکل‌های بهداشتی در میان عزاداران در قطعات مطهر شهدا انجام شده است و خوشبختانه پروتکل‌های بهداشتی کاملاً رعایت شده است.

بهشت زهرا

مدیر عامل سازمان بهشت زهرا (س) خاطرنشان کرد: مراسم‌های شب‌های احیا با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و با فاصله اجتماعی و در محیط‌های باز در قبور شهدا برگزار شده است.


برچسب ها: بهشت زهرا شب قدر

ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *