صلاح در مسیر لالیگا؛ رئال و بارسا مشتریان مهاجم مصری؟

۱۲ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۲۰:۵۶:۴۷
کد خبر: ۷۲۱۳۴۱
دسته بندی‌: ورزشی ، فوتبال
به نظر می‌رسد مهاجم مصری لیورپول با پیشنهاد همکاری رئال و بارسا روبه‌رو شده است.

- محمد صلاح در ۲ تیرماه سال ۱۳۹۶ با عقد قراردادی ۵ ساله به لیورپول پیوست. با این همه در ماه‌های اخیر شایعاتی مبنی بر اختلاف صلاح و کلوپ شنیده می‌شود که گمانه‌زنی‌ها درباره عدم ادامه همکاری لیورپول و صلاح را بالابرده است. به نظر می‌رسد مدیران سرخ‌ها قصد دارند پیش از پایان مدت قراردادش وی را به فروش برسانند تا سود این انتقال نصیب باشگاه لیورپول شود. در حالی که پیش از این پیشنهاد هدایت تیم ملی آلمان به یورگن کلوپ مطرح بود؛ اما سرمربی لیورپول پیشنهاد ژرمن‌ها را رد کرد. با این اوصاف اوضاع برای ادامه حضور صلاح در آنفیلد با شک و تردید بیشتری روبه‌رو است.

محمد صلاح در همین رابطه به اسکای اسپورت اعلام کرد: «وقتی صحبت از تمدید قراردادم می‌شود هیچ‌کس جوابی به من نمی‌دهد و قضیه مسکوت باقی می‌ماند. من نمی‌توانم چیز زیادی در این مورد بگویم.» در این میان شایعه پیشنهاد تیم‌های رئال مادرید و بارسلونا به مهاجم ۲۸ ساله سرخ‌ها مطرح است.

در همین حال صلاح می‌گوید انتقال به لالیگای اسپانیا می‌تواند برای او گزینه جذابی باشد. قیمت صلاح در ترانسفر مارکت ۱۱۰ میلیون یورو ذکر شده است. از این بازیکن در ۴۶ مسابقه فصل اخیر، ۳۳ گل و ۴ پاس گل ثبت شده است. از سوی دیگر رکورد ۱۲۳ گل در ۱۹۸ مسابقه رکورد خوبی است که می‌تواند بزرگان جهان را برای خرید این بازیکن قانع کند.

شاگردان کلوپ در حال حاضر با ۵۴ امتیاز در رده ششم لیگ جزیره حضور دارند.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *