بررسی وضعیت اعزام کاروان و تصویب هزینه‌های ریالی و ارزی در نشست کمیته ملی المپیک

15:57 - 29 فروردين 1400
کد خبر: ۷۱۷۸۰۵
دسته بندی: ورزشی ، سایر حوزه ها
اعضای هیئت اجرایی کمیته ملی المپیک در هشتاد و دومین نشست خود ضمن بررسی وضعیت کاروان اعزامی به المپیک توکیو، جدول هزینه‌های ارزی و ریالی کاروان برای اعزام را تصویب کردند.

- طبق اعلام روابط عمومی کمیته ملی المپیک؛ هشتادو دومین نشست هیئت اجرایی صبح امروز به ریاست صالحی امیری و با حضور اعضا برگزار شد که طی آن حاضرین به بررسی موارد مختلفی از جمله وضعیت روند اردو‌ها، واکسیناسیون ورزشکاران و سایر موارد مرتبط با اعزام کاروان پرداختند.

در ابتدای نشست آخرین وضعیت سهمیه ها، اردو‌های آماده سازی و همچنین واکسیناسیون ورزشکاران اعزامی توسط اعضا مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

در ادامه کریمی دبیر شورای حفاظت از ورزشکاران، آئین نامه این شورا را ارائه نمودند که با اعمال برخی تغییرات در بخش ساختاری و وظیفه ای؛ این آئین نامه مورد تصویب هیات اجرایی قرار گرفت.

در ادامه جلسه سعیدی دبیر کل کمیته گزارشی را در خصوص فعالیت‌های جاری کمیته ملی المپیک ارائه کردند.

سپس نصراله سجادی سرپرست کاروان اعزامی به المپیک توکیو گزارش کامل و جامعی از اقدامات صورت گرفته در خصوص روند آماده سازی ورزشکارانی که موفق به کسب سهمیه شده اند و همچنین ورزشکارانی که خود را برای کسب سهمیه آماده می‌کنند، گزارش نمود. سجادی با اشاره به آخرین وضعیت و شرایط برگزاری بازی‌ها جدول هزینه‌های ریالی و ارزی کاروان را ارائه کردکه مورد تائید و تصویب اعضا قرار گرفت. همچنین مقرر شد جدول هزینه‌های اعزام به پنج رویداد دیگرسال جاری نیز در جلسات آتی هیات اجرایی مورد بررسی و تصمیم گیری قرار گیرد.

بر اساس تصمیم اعضای هیات اجرایی در حمایت همه جانبه از رشته‌های اعزامی به المپیک توکیو و با توجه به شرایط موجود و اعلام نیاز فدراسیون‌های المپیکی برای برگزاری اردو‌های آماده سازی و همچنبن اعزام به رویداد‌های کسب سهمیه و برنامه‌های عملیاتی آنان، مقرر شد تا ۵۰ درصد بودجه مصوب فدراسیون‌ها با درنظر گرفتن شاخص‌های مصوب طی هفته جاری به حسابشان واریز گردد.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *