رؤسای قوه قضائیه وکیل آنلاین مجله حقوقی

عربشاهی: الوحده تیم خوبی نیست، اما نباید آنها را دست‌کم گرفت/ پرسپولیس به راحتی صعود می‌کند

8:45 - 25 فروردين 1400
کد خبر: ۷۱۶۵۰۹
دسته بندی: ورزشی ، فوتبال
پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس معتقد است این تیم به راحتی به مرحله بعدی لیگ قهرمانان آسیا صعود می‌کند.

ضیا عربشاهی در گفت‌وگو با میزان، در مورد شرایط تیم فوتبال پرسپولیس پیش از بازی با الوحده امارات در لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: قطعاً نبود بازیکنی مثل سعید آقایی روی روند تیمی پرسپولیس تاثیرگذار است. آقایی بازیکنی است که به خوبی به حمله اضافه می‌شود و روی بار هجومی تیم تاثیر دارد، اما نبودش کار را مشکل می‌کند.

وی ادامه داد: به نظر من علی شجاعی باید جای آقایی بازی کند و نباید از وحید امیری در دفاع چپ استفاده کرد، چون امیری در فاز هجومی تاثیر بیشتری دارد، اما در نهایت این کادرفنی است که تصمیم نهایی را می گیرد.

پیشکسوت پرسپولیس خاطرنشان کرد: فکر می کنم وضعیت الوحده مثل العین است که به فولاد باخت. با وجود اینکه الوحده تیم خیلی خوبی نیست، اما نباید آنها را دست کم گرفت. اگر پرسپولیس بتواند از همان جلوی زمین پرس کند و الوحده را تحت فشار بگذارد، می‌تواند به راحتی این تیم را شکست بدهد. ما اگر گل اول را زود بزنیم از پس الوحده بر می‌آییم.

عربشاهی درباره مشکلات پرسپولیس در کشور هند عنوان کرد: آنطور که اخبار مشخص است تیم شرایط خوبی ندارد و وضعیت کرونایی آنجا هم خوب نیست. امیدوارم که بچه ها رعایت کنند و کسی از اتاقش خارج نشود تا خدای نکرده مشکلی پیش نیاید. باید هر طور شده با سلامتی این چند روز را بگذرانند.

وی در پایان گفت: در کل شرایط پرسپولیس ایده‌آل است. تیم یک نیمکت قوی دارد و در هر پست چند بازیکن خوب هستند. با اینکه فوتبال را نمی‌شود پیش‌بینی کرد، اما فکر می‌کنم پرسپولیس با توجه به قدرتش به راحتی بتواند از گروهش صعود کند.



ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *