رعایت ۹۵ درصدی محدودیت‌های کرونایی در دستگاه‌های اجرایی تهران

11:13 - 24 فروردين 1400
کد خبر: ۷۱۶۴۰۰
دسته بندی: سیاست ، مجلس و دولت
معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار تهران با اشاره به تشدید نظارت بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی از رعایت ۹۵ درصدی اعمال محدودیت‌ها و پروتکل‌های بهداشتی در دستگاه‌های اجرایی استان خبر داد.
- بنا به اعلام پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران؛ غلامرضا عباس پاشا در مورد وضعیت رعایت پروتکل‌های بهداشتی در دستگاه‌های اجرایی اظهار داشت: به دنبال تشدید نظارت‌ها و بر اساس گزارش تیم‌های بازرسی استانداری در کلانشهر تهران در دستگاه‌هایی همچون وزارت اقتصاد، سازمان مالیات، سازمان تامین اجتماعی و شهرداری ضمن رعایت محدودیت‌ها و فاصله گذاری اجتماعی و استفاده از ماسک دارای وضعیت مناسب بودند.

وی با اشاره با رعایت ۹۵ درصدی اعمال محدودیت‌ها و پروتکل‌های بهداشتی در دستگاه‌های اجرایی استان تاکید کرد: در صورت هر گونه تخلف نسبت به رعایت پروتکل‌های بهداشتی، دستگاه‌های متخلف به استانداری معرفی و اقدامات لازم پیگیری خواهد شد.

معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار تهران خاطرنشان کرد: رعایت پروتکل‌های بهداشتی و مصوبات ستاد ملی کرونا توسط مردم و مسئولان ضروری است و دستگاه‌ها جهت حفظ سلامت کارمندان ملزم به رعایت دستورالعمل‌ها هستند، امید است که با استمرار تعامل و همکاری بتوانیم در جهت مدیریت پیک چهارم کرونا اقدامات موثری را دنبال کنیم.
 


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *