آشوبی: ضعف پرسپولیس در گلزنی مربوط به تغییرات زیاد در خط حمله است/ الریان روی کاغذ سرسخت است!

11:05 - 25 فروردين 1400
کد خبر: ۷۱۶۱۱۹
دسته بندی: ورزشی ، فوتبال
پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: الریان روی کاغذ شاید بتواند حریف سرسخت‌تری نسبت به سایرین باشد اما پرسپولیس با کیفیت بازی برتر، بزرگترین احتمال برای صدر نشینی است.

فرزاد آشوبی در گفتگو با میزان، در خصوص شرایط پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: پرسپولیس به نسبت سایر تیم‌های ایرانی در گروه ساده‌تری قرار گرفته؛ اما هیچ کدام از تیم‌های آسیایی را نمی‌توان دست کم گرفت.

وی در خصوص رقیبان پرسپولیس در گروه پنجم لیگ قهرمانان آسیا عنوان کرد: الریان روی کاغذ شاید بتواند حریف سرسخت‌تری نسبت به سایر تیم‌ها باشد؛ اما پرسپولیس بیشترین شانس را برای صدر نشینی دارد.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس با اشاره به شانس قهرمانی بالای این تیم در رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا تصریح کرد: پرسپولیس با جذب بازیکن‌های خوبی که داشته و با توجه به اینکه چندین سال به طور پیاپی قهرمان لیگ شده و دو بار هم به فینال لیگ قهرمانان آسیا رسیده است، توانسته شاکله خود را حفظ کند و موفقیتش قطعی است.

آشوبی در مورد عملکرد گل‌محمدی گفت: یحیی تحت تاثیر رقبا دست به تغییر ترکیب تیم نمی‌زند و به نظر می رسد با آرایش ۴_۴_۲ بازی کند . غیبت سعید آقایی می‌تواند معضل بزرگی شود؛ بنابراین تیم برای جایگزینی این بازیکن نیاز به تغییراتی دارد.

وی در پایان خاطر نشان کرد: پرسپولیس مدتی است موقعیت‌های گلزنی زیادی را از دست می‌دهد و تنها دلیلش تغییرات اخیر در خط حمله است. بازیکنانی همچون مغانلو، ترابی و آل‌کثیر نیازمند هماهنگ شدن هستند و با گذشت زمان می‌توانند گلزنی کنند.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *