نورمحمدی: گل نزدن مغانلو دلیل بد بودنش نیست/ حریفان پرسپولیس در آسیا قدرتمند نیستند

8:45 - 23 فروردين 1400
کد خبر: ۷۱۵۸۹۱
دسته بندی: ورزشی ، فوتبال
پیشکسوت تیم فوتبال پرسپوایس گفت: پرسپوحریفان لیس قدر نیستند به همین دلیل شانس قهرمانی ما بیشتر است.

علیرضا نورمحمدی در گفت‌و‌گو با میزان، در رابطه با شرایط پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: بازی‌های آسیایی همیشه سخت بوده چون بازیکنان نسبت به سایر تیم‌ها شناخت ندارند. اگر شرایط میزبانی هند خوب باشد پرسپولیس کارش ساده‌تر می‌شود.

وی در رابطه با شانس قهرمانی تیم پرسپولیس در گروه پنجم لیگ قهرمانان آسیا عنوان کرد: تیمی که مدعی قهرمانی است نباید به قرعه نگاه کند. حریفان پرسپولیس قدر نیستند به همین دلیل شانس قهرمانی ما بیشتر است، مگر اتفاقات خاص فوتبالی رخ دهد و یا اینکه روز پرسپولیس نباشد.

نورمحمدی در رابطه با عملکرد شهریار مغانلو در ترکیب تیم پرسپولیس تصریح کرد: مغانلو مهاجم باکیفیت و پرتلاشی است و گل نزدنش دلیلی بر بد بودن این بازیکن نیست. اما چون توقع از تیم پرسپولیس زیاد است، زمانی که یک بازیکن وارد می‌شود، همه از او انتظار دارند، خود این ماجرا باعث تضعیف روحیه بازیکن است. این مهاجم خرید خوبی است و به زودی ازاین شرایط خارج می‌شود.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس در پایان با اشاره به عملکرد خوب گل‌محمدی خاطرنشان کرد: یحیی با وجود داشتن چند مصدوم  و محروم عملکرد فوق‌العاده‌ای داشته است. با توجه به اینکه سال گذشته نیز تجربه لیگ قهرمانان داشته انتظار می‌رود امسال پخته‌تر بوده و موفق عمل کند.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *