فرمانده قرارگاه جنوب غرب ارتش: مرز‌های ایران اَمن است

۱۴ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۲:۲۷
کد خبر: ۶۹۸۰۰۷
دسته بندی‌: سیاست ، دفاعی و مقاومت
فرمانده قرارگاه منطقه‌ای جنوب غرب ارتش، مرز‌های جمهوری اسلامی ایران را جزء اَمن‌ترین مرز‌ها در دنیا برشمرد و تاکید کرد: مشکل خاصی در این منطقه از کشور نداریم، هم در مرز‌های دریایی، زمینی و حتی در آسمان با اقتدار ایستاده‌ایم و از کیان نظام جمهوری اسلامی دفاع می‌کنیم.
امیر سرتیپ دوم «حمزه بیدادی» در گفت‌وگو با میزان، در ایام دهه مبارک فجر، با اشاره به دستاورد مهم انقلاب اسلامی در حوزه دفاعی، گفت: امام خمینی (ره) سال ۱۳۴۲ فرموده بودند «سربازان من در قنداق هستند»؛ شهدای زیادی را در جریان پیروزی انقلاب اسلامی تقدیم نظام جمهوری اسلامی کردیم.

حضور مُقتدرانه با ولایت‌مداری کامل ارتش، سپاه و بسیج در صحنه
فرمانده قرارگاه منطقه‌ای جنوب غرب ارتش تصریح کرد: به برکت انقلاب اسلامی امروز، ارتش جمهوری اسلامی، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و بسیج با اقتدار و ولایت‌مداری کامل در صحنه حضور دارند و می‌توانیم ادعا کنیم، کارآمدترین و زُبده‌ترین نیرو‌ها را برای دفاع از کیان انقلاب اسلامی در اختیار داریم.

محصولات دفاعی در اختیار نیرو‌های مسلح ما بومی هستند
بیدادی با اشاره به اینکه امروز نیرو‌های مسلح ما در اوج آمادگی قرار دارند، اضافه کرد: این اقتدار را در رزمایش‌های اخیر به ویژه رزمایش اقتدار ۹۹ به دشمنان نظام جمهوری اسلامی ایران نشان دادیم، ادعا می‌کنیم، تمام محصولات دفاعی در اختیار نیرو‌های مسلح ما بومی هستند.

دشمنان دچار اشتباهات محاسباتی نشوند
فرمانده قرارگاه منطقه‌ای جنوب غرب ارتش تأکید کرد: پیام نیرو‌های مسلح به ویژه ارتش جمهوری اسلامی ایران به دشمنان این است که دچار اشتباهات محاسباتی نشوند و چشم طمع به ایران اسلامی نداشته باشند.
 
فرمانده قرارگاه منطقه‌ای جنوب غرب ارتش با اشاره‌ به وضعیت مرز‌های جنوب غرب کشور، مرز‌های جمهوری اسلامی ایران را جزء اَمن‌ترین مرز‌ها در دنیا برشمرد و تاکید کرد: مشکل خاصی در این منطقه از کشور نداریم، هم در مرز‌های دریایی، زمینی و حتی در آسمان با اقتدار ایستاده‌ایم و از کیان نظام جمهوری اسلامی دفاع می‌کنیم.


نیرو‌های مسلح با قدرت آماده پاسخ به هر تهدیدی هستند
بیدادی اقتدار، سرعت عمل در برخورد با تهدیدات و پا در رکاب مقام معظم رهبری در راستای حفظ ارزش‌های اسلام و نظام جمهوری اسلامی را از ویژگی‌های نیرو‌های مسلح برشمرد و اظهار داشت: نیرو‌های مسلح برای دفاع از نظام و ملت ایران در آمادگی خوبی قرار دارند، با قدرت آماده پاسخ به هر تهدیدی هستند.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *