تکذیب دیدار دبیر جامعه روحانیت مبارز با یکی از کاندیدا‌های احتمالی ریاست جمهوری

۰۶ دی ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۲:۲۴
کد خبر: ۶۸۷۲۷۸
روابط عمومی جامعه روحانیت مبارز، انتشار خبری مبنی بر دیدار دبیر عالی جامعه روحانیت مبارز با یکی از کاندیدا‌های احتمالی ریاست جمهوری در پایگاه خبری دیده بان ایران را تکذیب کرد.
خبرگزاری میزلن - روابط عمومی جامعه روحانیت مبارز، انتشار خبری مبنی بر دیدار دبیر عالی جامعه روحانیت مبارز با یکی از کاندیدا‌های احتمالی ریاست جمهوری در پایگاه خبری دیده بان ایران را تکذیب کرد.
 
باسمه تعالی شانه العزیز
به دنبال انتشار خبری مبنی بر دیدار دبیر عالی جامعه روحانیت مبارز با یکی از کاندیدا‌های احتمالی ریاست جمهوری در پایگاه خبری دیده بان ایران، بدین وسیله ضمن تکذیب این خبر تاکید می‌شود چنین دیداری انجام نشده و از اساس کذب است.

شایان ذکر است تاکنون جامعه روحانیت مبارز و یا اعضای شورای مرکزی جامعه روحانیت با هیچکدام از کاندیدا‌های ریاست جمهوری بحث یا مذاکره و دیداری نداشته اند و در هیچ کدام از جلسات شورای وحدت و یا در جلسات جامعه روحانیت در مورد کاندیداتوری افراد یا کاندیدا‌های مطرح بحث یا مذاکره‌ای صورت نگرفته است.

از همه اصحاب رسانه و پایگاه‌های اطلاع رسانی انتظار می‌رود در شرایط کنونی با رعایت اخلاق حرفه‌ای و رسانه ای، صرفاً انتشار دهنده اخبار واقعی بوده و صحت و سقم اخبار را از سایت خبری و یا از روابط عمومی جامعه روحانیت مبارز دریافت کنند و بر شنیده‌ها و گفته‌های منابع غیر موثق، استناد نکنند چرا که شایعات و اخبار غیر واقعی، موجب اخلال در روند وحدت نیرو‌های ارزشی و انقلابی شده و مصداق انتشار خبر کذب می‌باشد و اعتبار رسانه‌ای منتشر کننده را قویا زیر سوال می‌برد.

 
انتهای پیام/ 


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *