برای خنثی‌سازی تحریم‌ها آن را به فرصت تبدیل کنیم

۰۵ دی ۱۳۹۹ - ۰۸:۰۰:۰۲
کد خبر: ۶۸۶۹۱۶
دسته بندی‌: سیاست ، دفاعی و مقاومت
نماینده ولی فقیه در سپاه با اشاره به افزایش تحریم‌ها، حاصل چهار سال تجربه لغو تحریم‌ها، گفت: چرا آنچه که دست خودمان است را رها کنیم و به آنچه که در دست دشمن است، چشم داشته باشیم.
«حجت الاسلام والمسلمین «عبدالله حاجی صادقی» در گفت‌وگو با میزان، با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در دیدار با مسئولان برگزارکننده اولین سالگرد شهادت شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی عزیز، گفت: مقام معظم رهبری در این دیدار تأکید ویژه بر خنثی‌سازی تحریم‌ها داشتند، فرمانده معظم کل قوا زیبا فرمودند: «لغو تحریم‌ها دست دشمن است، دشمن هم تا زمانی که ما از اصولی که داریم دست برنداریم، کوتاه نمی‌آید.»
 
بیش از چهار سال در حال تجربه کردن لغو تحریم‌ها هستیم
نماینده ولی فقیه در سپاه تأکید کرد: بیش از چهار سال در حال تجربه کردن لغو تحریم‌ها هستیم، نه تنها این موضوع جواب نداده، بلکه تحریم‌ها علیه نظام جمهوری اسلامی ایران روز به روزبیشتر هم شده است.
 
خنثی‌سازی تحریم‌ها دست ماست
نماینده ولی فقیه با اشاره به اینکه خنثی‌سازی تحریم‌ها دست ماست، اضافه کرد: چرا آنچه که دست خودمان است را رها کنیم و به آنچه که در دست دشمن است، چشم داشته باشیم.

لزوم تبدیل تحریم‌ها به فرصت در راستای تحقق خنثی سازی تحریم‌های دشمن
حاجی صادقی با تآکید بر لزوم تبدیل تحریم‌ها به فرصت در راستای تحقق خنثی سازی تحریم‌های دشمن علیه نظام جمهوری اسلامی ایران، تصریح کرد: می‌توانیم تحریم‌ها را که برای مردم شرایطسختی ایجاد کرده است به فرصت تبدیل کنیم، همانطور که در برخی از صحنه‌ها این کار را انجام داده ایم.

نماینده ولی فقیه در سپاه اظهار داشت: عقل سلیم حکم می‌کند اهتمام بیشتری به آنچه که در دست خودمان است، داشته باشیم و به آنچه که در دست دشمن است چشم نداشته باشیم.


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *