افول آمریکا؛ دوقطبی شدن جامعه لیبرال بعد از انتخابات

14:50 - 29 آبان 1399
کد خبر: ۶۷۵۹۹۱
کارشناس بین‌المللی مجمع تقریب مذاهب اسلامی با بیان اینکه شکست ترامپ نادان و قاتل سردار دل‌ها حاج قاسم سلیمانی یکی از عبرت‌های بزرگ تاریخ است گفت: انتخابات امریکا معنای عدول از نظم لیبرال که افول بیشتر این کشور را به دنبال دارد را کاملا روشن کرد. امروز می‌بینیم این جامعه لیبرال کاملا دو قطبی شده و هر دو قطب در خیابان‌ها به جان هم افتاده‌اند.

صبیحه نباتی در گفت‌وگو با میزان، با اشاره به انحطاط اخلاقی و معنوی در امریکا اظهار کرد: انتخابات آمریکا حاکی از ابهام حاکم بر جامعه این کشور است و نامزد برنده بر اساس قونین آمریکا مورد اعتراض نامزد انتخاباتی دیگر است.

کارشناس بین‌المللی مجمع تقریب مذاهب اسلامی گفت: آقای ترامپ خود ۴ سال پیش بر اساس همان قوانین و با احتساب آرای الکترال بدون توجه به آرای مردمی انتخاب شده بود و رییس جمهور امریکا شد.

وی ادامه داد: انتخابات امریکا معنای عدول از نظم لیبرال که افول بیشتر این کشور را به دنبال دارد کاملال روشن است و امروز می‌بینیم این جامعه لیبرال کاملا دو قطبی شده و هر دو قطب در خیابان‌ها به جان هم افتاده‌اند.

نباتی تاکید کرد: نکته حائز اهمیت این است که سیاست نظام مقدس ایران با انتخاب رییس جمهور امریکا هیچ تغییری نخواهد کرد چرا که سیاست خارجی ما بر اساس عزت، حکمت و مصلحت است.

کارشناس بین‌المللی مجمع تقریب مذاهب اسلامی با بیان اینکه زوال و اضمحلال استکبار صهیونیستی و عزت و اقتدار مسلمانان نزدیک است اظهار کرد: اگر چه معتقدم شکست ترامپ نادان و قاتل سردار دل‌ها حاج قاسم سلیمانی یکی از عبرت‌های بزرگ تاریخ است، اما هرگز به این معنا نیست که با روی کار آمدن جو بایدن معلوم‌الحال و معلوم‌السابقه تغییری در سیاست‌های استکبار و صهیونیست‌ستیزی ما ایجاد خواهد کرد.

وی گفت: به گفته رهبر معظم انقلاب «آنچه در امریکا می‌گذرد شمه‌ای از تاثیر شهید شدن امثال حاج قاسم است و نطق شهدا پس از شهادت باز می‌شود». امید است نوبت انتقام سخت هر چه زودتر برسد و ما شاهد عزت و استقلال و سربلندی نظام مقدس اسلامی در جمهوری اسلامی ایران باشیم.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *