امنیت کامل کشور با استقرار نیروهای مسلح در مرزها

15:43 - 27 آبان 1399
کد خبر: ۶۷۵۳۸۸
دسته بندی: سیاست ، دفاعی و مقاومت
فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه مأموریت ما امنیتی، دفاعی است و قسمت پررنگ‌تر ماموریت ما بحث امنیتی است، گفت: تا زمانی که نیرو‌های مسلح در مرز‌ها استقرار دارند مردم در امنیت کامل بسر خواهند برد.
- بنا به اعلام  روابط عمومی ارتش، امیر سرتیپ کیومرث حیدری در بازدید از مناطق مرزی قصر شیرین و در جمع فرماندهان و کارکنان یگان‌های نزاجا مستقر در نوار مرزی غرب با بیان اینکه فرماندهی در نیروی زمینی محوری ارتش بر سه اصل مهم و راهبردی استوار است، گفت: اولین و مهنترین اصول ولایت‌مداری است که تمام برنامه‌ها در نزاجا در راستای منویات مقام معظم رهبری (حفظه الله تعالی) انجام می‌شود.

فرمانده نیروی زمینی ارتش، اصل عدالت محوری و شایسته سالاری را از اصول دیگر این نیرو دانست و افزود: تمام انتصاب‌ها و ملاک ارزیابی ما برای فرماندهان، عمل به این سه اصل و اجرای طرح‌های ۲۸ گانه لبیک است و ما در طرح‌های لبیک از زمان تولد یک فرزند تا ازدواج او برنامه‌ریزی و طرح ریزی کرده ایم.

وی افزود: مأموریت ما امنیتی، دفاعی است و قسمت پررنگ‌تر ماموریت ما بحث امنیتی است، یعنی امنیت کشور را در مقابل دشمن و اشرار تأمین کنیم، ماموریت ما بسیار مقدس است چرا که دشمن امنیت، اقتصاد و فرهنگ ما را نشانه گرفته است و ما باید در مقابل این تهدیدات بایستیم و پاسخگو باشیم.

حیدری در بخش دیگری از سخنانش به حفظ، مراقبت شبانه روزی و تأمین امنیت مرز‌ها اشاره و تصریح کرد: اولویت مهم ما حفظ، مراقبت شبانه روزی و تأمین امنیت مرزهاست و ما مراقبت از مرز را در قالب طرح‌های ۱۲ گانه برای فرماندهان و تمامی کارکنان ترسیم کرده ایم، همه ما موظف هستیم در چارچوب آیین نامه مراقبت از مرز‌ها گام برداریم.

وی اظهار داشت: تا زمانی که نیرو‌های مسلح در مرز‌ها استقرار دارند مردم در امنیت کامل بسر خواهند برد.


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *