امام جمعه بوشهر: عزم جوامع اسلامی در محکومیت رییس جمهور فرانسه بازدارنده باشد

4:30 - 29 آبان 1399
کد خبر: ۶۷۵۳۴۵
نماینده ولی فقیه در استان بوشهر با تاکید بر اینکه جامعه اسلامی به ویژه نخبگان با هوشمندی لازم با اهداف جامعه استکباری در دشمنی با اسلام مقابله بازدارنده داشته باشند، گفت: باید فضای عمومی و عزم جوامع اسلامی در محکومیت اقدام رییس جمهوری فرانسه بازدارنده باشد که تحریم کالا یکی از آن است

آیت الله غلامعلی صفایی‌بوشهری در گفت‌وگو با میزان، با اشاره به نمایش احمقانه رییس جمهور فرانسه در اهانت به پیامبر اکرم (ص)، بیان داشت: پروژه تخریب و تحریف اسلام از برنامه‌های جدی تئوریسین‌ها و اتاق فکر‌های جهان استکبار است و این برنامه آن‌ها هیچ وقت تعطیل نخواهد شد.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر گفت: باید جامعه اسلامی به ویژه نخبگان با هوشمندی لازم با اهداف جامعه استکباری در دشمنی با اسلام مقابله بازدارنده داشته باشند.

وی افزود: همچنین باید فضای عمومی و عزم جوامع اسلامی در محکومیت اقدام رییس جمهوری فرانسه بازدارنده باشد که تحریم کالا یکی از آن است و این محکومیت‌ها در سطح جامعه گسترش یابد چرا که استکبار و غرب از به خطر افتادن منافع خود به دلیل نظام سرمایه‌دار بسیار بیمناک و هراسان هستند.

صفایی‌بوشهری ادامه داد: حرکت‌های نرم‌افزاری‌های محکومیت و تحریم در هر شکل ممکن باید گسترش یابد و با نشست‌های نخبگانی در مراکز دانشگاهی و حوزوی اقدام توهین آمیز رییس جمهور فرانسه را باید محکوم کرد.

امام جمعه بوشهر گفت: البته در داخل برخی هنوز باور ندارند که غرب و جامعه استکبار نسبت به اسلام و مسلمین و تمدن اسلامی کینه جدی دارد و تمام پروژه‌های آن‌ها اسلام زدایی و جلوگیری از گسترش تمدن اسلامی است که این افراد باید نوع نگاه و اندیشه خود را متحول کنند و با هوشمندی و بصیرت اندیشه‌ها و توطئه‌های جهان غرب و دشمنی ماهوی آن‌ها با جهان اسلام را درک کنند و برخورد مناسب با نوع تفکر سران جهان غرب داشته باشند.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *