رؤسای قوه قضائیه وکیل آنلاین مجله حقوقی

کشف ۲۸۶ کیلو تریاک در عملیات تکاوران پلیس

16:00 - 26 آبان 1399
کد خبر: ۶۷۵۰۱۴
گروه استان ها- کرمان- فرمانده انتظامی استان از کشف ۲۸۶ کیلو و ۵۶۵ گرم تریاک در عملیات تکاوران یگان ۱۱۶ شهرستان "کهنوج" خبر داد.

- سردار عبدالرضا ناظری گفت: ماموران یگان تکاوری ۱۱۶ شهرستان"کهنوج"با انجام اقدامات اطلاعاتی از قصد قاچاقچیان برای حمل محموله مواد مخدر با استفاده از یک دستگاه خودروی پژو ۴۰۵ مطلع شدند.

وی افزود: در این رابطه ماموران با گشت زنی در محدوده روستای"سبزگزی" از توابع شهرستان "عنبرآباد"، پس از مشاهده خودروی حامل مواد مخدر به آن دستور ایست داده و راننده با بی توجهی به ایست پلیس از محل متواری و در ادامه با عکس العمل ماموران خودرو متوقف و راننده با استفاده از تاریکی شب از محل متواری شد.

سردار ناظری بیان داشت: در بازرسی از این خودرو ۱۳۹ کیلو و ۴۰۰ گرم تریاک کشف و در ادامه این عملیات ماموران با بازرسی از منزل قاچاقچیان ۱۴۷ کیلو و ۱۶۵ گرم تریاک دیگر را کشف و یک متهم را دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی استان با اشاره اینکه در این عملیات در مجموع ۲۸۶ کیلو و ۵۶۵ گرم تریاک از قاچاقچیان کشف شد بیان داشت: تلاش پلیس برای دستگیری سایر متهمان ادامه دارد و قطعا اجازه نخواهیم داد سوداگران مرگ به اهداف شوم خود برسند. 


برچسب ها: پلیس مواد مخدر

ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *