امیر نامی: محصولات دفاعی ایران خواهان زیادی دارد

4:30 - 27 آبان 1399
کد خبر: ۶۷۴۴۹۲
دسته بندی: سیاست ، دفاعی و مقاومت
رییس گروه ژئوپلیتیک مرکز راهبردی جمهوری اسلامی ایران گفت: قدرت جمهوری اسلامی ایران در آینده خیلی کار‌ها انجام خواهد داد، همین الان محصولات دفاعی ایران در بحث صادرات طرفداران و خواهان زیادی در منطقه و حتی جهان دارد و مشکلی در بحث صادرات نداریم.
امیر سرتیپ «محمدحسن نامی» در گفت‌وگو با میزان، با اشاره به روند برگزاری انتخابات ریاست جمهوری رژیم آمریکا، گفت: ترامپ چهار سال مأموریت اعمال فشار حداکثری بر نظام جمهوری اسلامی ایران داشت، همین آدم خیلی تلاش می‌کرد تا یک تماس از سوی کشور ما داشته باشد.

باخت ترامپ در انتخابات آمریکا به جمهوری اسلامی ایران است
وی افزود: ترامپ با وجود حواشی‌های پیرامون انتخابات، اگر در این صحنه ببازد به جمهوری اسلامی ایران باخته است، رژیم مستکبر آمریکا در مقابله با ایران از میدان به در رفته است، ترامپ نیز در زمینه مقابله با کرونا نا موفق بود، حتی به مردم کشورش می‌گفت وایتکس بخورید.

رییس گروه ژئوپلیتیک مرکز راهبردی جمهوری اسلامی ایران ادامه داد: مقاومت مردم عزیز ایران و ایستادگی بیش از ۴۰سال مقابل استکبار جهانی و صهیونیسم بین الملل، آمریکا را بازنده کرد.

وی تصریح کرد: همه این‌ها دست به دست هم داد، نخبگان حزب دموکرات و جمهوری خواه دیدند ترامپ مأموریت دارد امریکا را به نابودی و اضمحلال بکشاند.

نامی تأکید کرد: جمهوری اسلامی ایران هر کجا پا گذاشت، همگان شاهد موفقیت هایش بودند، کشور‌ها شاهد مقاومتی بودند که با تکیه بر توانمندی‌های خودش بوده و در جهان به منظور شکست اقتدار رژیم آمریکا موفق بوده است.

رییس گروه ژئوپلیتیک مرکز راهبردی جمهوری اسلامی ایران ادامه داد: ایران در برابر نگاه جوامع جهانی مقابل استکبار ایستاده است، اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران این واقعیت را به جهانیان ثابت کرده است که ایران اسلامی قابل اتکا است.

نامی با اشاره به خودکفایی ایران در حوزه صنعت دفاعی و تولید محصولات دفاعی، اضافه کرد: سامانه سوم خرداد، تنها ذره‌ای از اقتدار دفاعی ایران است، جهانیان گوشه‌ای از قدرت ایران اسلامی را در ساقط کردن هواپیمای بدون سرنشین ایران دیدند.

رییس گروه ژئوپلیتیک مرکز راهبردی جمهوری اسلامی ایران تصریح کرد: قدرت جمهوری اسلامی ایران در آینده خیلی کار‌ها انجام خواهد داد، همین الان محصولات دفاعی ایران در بحث صادرات طرفداران و خواهان زیادی در منطقه و حتی جهان دارد و مشکلی در بحث صادرات نداریم.

وی اظهار داشت: جامعه آمریکا هنوز آبستن حوادث بسیاری است و بالعکس ایران هم به سمت قدرت بیشتر در منطقه و صحنه بین الملل حرکت می‌کند و به راه خود ادامه می‌دهد و در برابر استکبار جهانی ایستادگی خود را ادامه می‌دهد، شاهد پیروزی‌های بیشتر ملت ایران خواهیم بود.
 


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *