فرانسه مهد آزادی‌بیان؛ رسوای خاص و عام در جهان

7:01 - 25 آبان 1399
کد خبر: ۶۷۴۳۷۲
کارشناس بین‌المللی مجمع تقریب مذاهب اسلامی گفت: فرانسه و کشور‌های اروپایی که خود را مهد آزادی بیان و عقیده می‌دانند در حال قلع و قمع معترضین به سیاست‌های کشور خود هستند. غافل از اینکه ملت‌ها در دنیا بیدار شدند و امروز سیاست‌های ظاهر فریب معنایی ندارد و در کل جهان رسوای خاص و عام شده‌اند.

صبیحه نباتی در گفت‌وگو با میزان، ضمن محکوم کردن اقدام رییس جمهور فرانسه به مقدسات اسلام بیان کرد: جریان افول و پستی استکبار از طریق اهانت به مقدسات اسلام و پیامبرالهی که در قرآن رحمة للعالمین نامگذاری شده‌اند کاملا روشن است.

کارشناس بین‌المللی مجمع تقریب مذاهب اسلامی گفت: از طرفی فرانسه و کشور‌های اروپایی که خود را مهد آزادی بیان و عقیده می‌دانند در حال قلع و قمع معترضین به سیاست‌های کشور خود هستند. غافل از اینکه ملت‌ها در دنیا بیدار شدند و امروز سیاست‌های ظاهر فریب معنایی ندارد و در کل جهان رسوای خاص و عام شده است.

وی با بیان اینکه امروز ما شاهد هستیم بسیاری از قوانین وضع شده انسانی گریبانگر همان واضعین خود را گرفته و تاریخ مصرف آن تمام شده است، تاکید کرد: واضعین این گونه قوانین صرفا منافع خود را در نظر گرفته‌اند و منافع ملت در آن لحاظ نشده است و هر جا که رفتار ملت‌ها با منافع استکباری در تضاد باشد آن حاکمان قوانین خود را نقض می‌کنند.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *