رؤسای قوه قضائیه وکیل آنلاین مجله حقوقی

قرارگاه عملیاتی مقابله با کرونا دوشنبه نشست سراسری برگزار می‌کند

12:08 - 23 آبان 1399
کد خبر: ۶۷۳۹۹۰
دسته بندی: سیاست ، مجلس و دولت
دبیر قرارگاه عملیاتی مبارزه با کرونا از برگزاری نشست مشترک ویدئو کنفرانس قرارگاه عملیاتی ستاد ملی مبارزه با کرونا، با فرمانداران، بخشداران و روسای شبکه بهداشت و درمان شهرستان‌های سراسر کشور در هفته پیش رو خبر داد.
- به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، بابک دین‌پرست با اعلام این خبر گفت: این نشست روز دوشنبه ۲۶ آبان ماه با حضور دکتر رحمانی فضلی وزیر کشور و فرمانده قرارگاه عملیاتی ستاد ملی مبارزه با کرونا و دکترنمکی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و تمامی فرمانداران، بخشداران و روسای شبکه بهداشت و درمان شهرستان ها، به صورت ارتباط تصویری برگزار می‌شود.

دین پرست تصریح کرد: برگزاری نشست مذکور در راستای اجراء و تحقق هرچه بهتر و موثرتر سیاست ها، برنامه‌ها و مصوبات ستاد ملی و قرارگاه عملیاتی است.

دبیر قرارگاه عملیاتی ستاد ملی مبارزه با کرونا همچنین افزود: در این نشست، ۱۰ نفر از فرمانداران و ۱۰ نفر از روسای شبکه بهداشت و درمان شهرستان ها، به نمایندگی از همه شهرستان ها، نسبت به ارائه"گزارش وتشریح آخرین وضعیت بیماری کرونا"، " اقدامات انجام شده"، "موانع و مشکلات پیش رو"و همچنین" آخرین وضعیت اجرای طرح تعطیلی همه مشاغل- منهای گروه شغلی (۱) - از ساعت ۱۸، در مراکز استان‌ها وشهر‌های بزرگ"، می‌پردازند.
 
 

برچسب ها: کرونا دین پرست

ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *